Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Ваші запитання - наші відповіді ::

F.A.Q.
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

Шановні відвідувачі порталу!

     За час існування Web-порталу на його адресу було направлено величезну кількість запитань. Питання були найрізноманітнішими, і торкалися як професійних аспектів, так і сфери звичайної людської цікавості. Врешті, настав час систематизувати питання відвідувачів сайту, виділити ті, що задаються найчастіше, та розмістити відповіді на них у цьому розділі. Відтепер перш ніж ставити своє запитання варто проглянути цей розділ - можливо, тут ви знайдете готову відповідь, або ж зумієте сформулювати ваше запитання більш чітко з урахуванням викладеної тут інформації. Тексти стандартних запитань подано курсивом, тексти відповідей - звичайним шрифтом. У подальшому розділ поповнюватиметься новими відповідями на стандартні запитання.

  Розміщення реклами на порталі  
  Тех-каталог  

    • Чому розміщена на Вашому порталі інформація про станцію, якою я керую (на якій працюю), подана у спотвореному вигляді? Не відповідає дійсності опис концепції, подано застарілі чи неточні телефони, електронні адреси, відсутній логотип тощо? Чи не є це свідченням заанґажованості проекту - адже інформацію про наших конкрентів подано вірно?

    Насправді все дуже просто. Автор та редактор даного порталу не є екстрасенсом. А отже він не може знати на 100% про те, які зміни відбулися в ефірі вашого міста за останній час. Вочевидь, відповідний відділ вашої станції давно не надсилав на адресу порталу оновлену інформацію, або ж взагалі не робив цього жодного разу. Можливо за відсутності офіційної інформації від вашої станції та можливості знайти її контакти було використано інформацію від добровільних кореспондентів порталу, які могли не розчути номер телефону. Тому перш ніж робити якісь висновки та висувати необґрунтовані претензії Вам варто потурбуватися про підготовку інформації про вашу станцію та надіслати її нам для розміщення на порталі.

    • У переліку сателітарних радіостанцій на вашому сайті я знайшов радіостанцію "Ікс", що нібито веде мовлення з сателіту "Ігрек". Точну частоту трансляцій у вас не вказано. Однак, я все одно пробував знайти цю станцію на вказаному сателіті і не знайшов. Чому ви дезінформуєте відвідувачів?

    Не всі українські радіостанції, що поширюють свій сигнал через сателіт, можна приймати на індивідуальні ресівери. Значна частина таких станцій використовує сателітарні канали зв'язку виключно для роздачі свого сигналу в реґіони - для подальшої ретрансляції корпунктами чи партнерами. Прийом таких радіостанцій можливий лише після відповідної "прошивки" ресівера, що здійснюється фахівцями головної станції в разі укладання договору про партнерство чи представництво. Інформація про наявність сигналу цих станцій на орбіті подається на сторінках порталу з суто статистичних міркувань, адже теоретично ці станції таке мовлення ведуть і їхній сигнал може бути доступним для потенційних партнерів. Отже, варто читати уважніше опис станції - адже в ньому зазначено, чи є можливим індивідувльний прийом її сигналу.

  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру RadioDJ.Org.Ua"

"ФДР Радіоцентр"

Портал "На всі 100"

Журнал "Телерадіокур'єр"

"Радио"

Всички радио и ТВ станции

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank search engine optimization
Rambler's Top100

© Борис Скуратівський, 1999-2024