Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Взаємовигідне співробітництво ::

Оголошення
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

        • Безпосередньо до оголошень

Інформаційні оголошення

     Ви - радіостанція та вивчаєте смаки та побажання слухачів? Ви - організація, що проводить конференцію чи семінар для фахівців у галузі радіо? Чи ви просто маєте якусь інформацію, яку хотіли б донести до широкою аудиторії? Пропонуємо зробити це через даний розділ порталу "Світ Радіо | ProRadio.Org.Ua". За роки свого існування цей шанований багатьма фахівцями і аматорами ресурс заслужив дуже високий рівень довіри. Нас не лише читають, але й цитують, використовують в роботі та бізнесі. До нас звертаються за порадою та прислуховуються до наших порад. І цей кредит довіри може послужити розвиткові й Вашого бізнесу чи просуванні ваших ідей. Тому портал "Світ Радіо | ProRadio.Org.Ua" звертається до всіх бажаючих заявити про себе на сторінках ресурсу, розмістивши своє оголошення.
     Мова оголошень, розміщуваних на порталі, - відповідно до побажань замовника.
     Якщо ви бажаєте дізнатися більше про умови розміщення оголошень та розмістити свою інформацію, телефонуйте за номером 050-768-77-24 або пишіть на адресу ! Не марнуйте часу!

  Розміщення реклами на порталі  
  Тех-каталог  

• Як ефективно працювати традиційним медіа в епоху new media? 30 березня 2017 р. в Києві відбудеться VIII конференція "Нові медіа - нові можливості", орієнтована на інноваційний розвиток традиційних медіа. Програма конференції традиційно складатиметься з трьох секцій - "Нова медіа аудиторія", "Нова медіа журналістика" та "Новий медіа бізнес/реклама". У секції "Нова медіа аудиторія" йтиметься про кількість та якість споживання медіа українцями, digital тренди в аналізі локальної аудиторії ЗМІ, використання "лінзи бренду" провідними медійними компаніями. Під час секції "Новий медіа контент" запрошені спікери говоритимуть про те, як знімати сюжети в епоху digital (місцеві новини 4.0.), звідки черпати контент, які основні характеристики "вдалої" fаcebook-сторінки ЗМІ, чому не працюють старі моделі традиційних медіа і як повинна відбутися їх конвергенція у сучасні. Як нарешті навчитися працювати з youtube, щоб на ньому заробляти; які ознаки digital-радіо і чим воно відрізняється від дротового; правильний сайт традиційного ЗМІ - хто його бачив; дизайн, який усьому голова; як new media можуть допомогти вижити друкованій пресі - про це піде мова у секції "Новий медіа бізнес". Організатор конференції - Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбудеться у межах Українського медійного проекту "У-Медіа", що здійснює Інтерньюз Нетворк за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також у партнерстві з Шведським агентством з міжнародного розвитку (SIDA). Вартість участі для членів Незалежної асоціації телерадіомовників, регіональних та локальних ЗМІ - безкоштовна. Для не більше двох представників від громадської організації та державного органу участь також безкоштовна. Для інших учасників вартість становить 1300 грн (для 1 особи), 2500 грн (для 2 осіб) та 3300 грн (для 3 осіб). Реєстрація триває на сайті конференції - http://new-media.net.ua/reg/. Місце проведення - готель Radisson Blu Podil (Київ, вул. Братська, 17/19). Повна версія програми та перелік спікерів незабаром з'явиться на сайті конференції та на сторінці у фейсбук. Контактна особа: Наталія Терес, +3800939698533, (Оновлено: 20.03.2017)
• 18-19 травня 2017 р. відбудеться XXІІI Київський Міжнародний Телерадіоярмарок - головний бізнес-форум медіаіндустрії в Україні. Місце роботи: Київ, Виставковий центр "АККО Інтернешнл" (пр-т Перемоги, 40-Б / Парк ім. О.С. Пушкіна / станція метро "Шулявська"). Головні галузеві напрямки: Телебачення, Радіомовлення, Телекомунікації, Кіновиробництво, Фоторинок, Інтернет. В рамках Телерадіоярмарку пройдуть виставки, конференції, наради та семінари. Організатор Телерадіоярмарку: Компанія "Теле-Радіо-Кур'єр". Захід пройде за традиційної підтримки: Асоціації "Індустріальний Телевізійний Комітет" (ІТК); Асоціації "Телекомунікаційна палата України"; Асоціації "Укртелемережа"; Всеукраїнської Асоціації операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж (ВАОКТіТМ); Дніпропетровської обласної асоціації "Дніпротелемережа"; Закарпатської асоціації операторів телекомунікацій і провайдерів програмної послуги; Міжнародного Форуму відеомейкерів і фотографів; Національної спілки кінематографістів України (НСКУ); Незалежної Асоціації Телерадіомовників (НАМ); Спілки звукорежисерів України; Спілки кабельного телебачення України (СКТУ); Спілки операторів телекомунікацій м.Одеси та Одеської області (СОТО). За традиційного сприяння: Національнлї ради України з питань телебачення і радіомовлення та Державного комітету телебачення і радіомовлення України. Подробиці про учасників Телерадіоярмарку та заходи, що відбудуться в його рамках, шукайте за цим посиланням. (Оновлено: 15.12.2016)

  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру | RadioDJ.Org.Ua"

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank searchengine optimization
Rambler's Top100
Сова - поиск в Украине

© Борис Скуратівський, 1999-2018