Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Сучасне життя радіопростору ::

Радіожиття
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 
Радіо П'ятниця. За перемогу!

:: За Перемогу! Радіо П'ятниця повертається в ефір ::

Матеріал надано прес-службою радіостанції "Радіо П'ятниця" 17.01.2023

  Розміщення реклами на порталі  
  Радіореклама  

     В цей складний час у нас у всіх одне бажання - Перемога! Тож, для підсилення бойового духу, "Радіо П'ятниця" повертається в FM-мовлення України з актуальним музичним форматом та програмним наповненням, щоб ще більше об'єднати українців на шляху до волі та свободи, додати оптимізму та переможного настрою.

     Чому саме зараз?
     На початку будь-яких надзвичайних подій та ситуацій суспільство пильнує за новинами і цікавість до музики та якихось розваг падає. Але людська психіка така, що якщо воєнні події затягуються, то суспільство починає звикати й потребує не тільки інформації або контенту на актуальні теми. З часом з'являється потреба перемикатися на якісь звичні, прості людські емоції добра, народного гумору. Тому, настав час повернути в ефір улюблену народну радіостанцію "Радіо П'ятниця".
     "Під час повномасштабної війни відчуття днів тижня стерлося… Тому, акцент на тому, що "У нас завжди п'ятниця!", тобто завжди є час на розваги, втратив сенс. Зараз головний сенс для кожного українця в наближенні Перемоги і найбільш доречний заклик на сьогодні "За Перемогу!" Це може звучати як мотивація і для військових, і для цивільних, і для волонтерів, і для митців. Цей заклик доречний і на полі бою, і за родинним столом. Радіо П'ятниця "За Перемогу!" - зазначає радіопродюсерка та програмна директорка "Радіо П'ятниці" Анна Свиридова.

     На які саме оновлення контенту слід чекати слухачам?
     Звісно, зараз "Радіо П'ятниця" не може повернутися до довоєнних налаштувань - звертає увагу продюсерка: по-перше: ми видалили з музичної бази ВСІ російськомовні пісні. Але головне, що залишилось - це пісні у форматі поп-естради. Завдяки цьому в ефірі лунатиме не менше 60% україномовних естрадних хітів, які знайомі усім поколінням українців. Все решта - це загальновідомі хіти закордонної естради 80х-90х. Не дивлячись на таке перезавантаження, ми намагалися зберегти головне - станція повинна залишитись народною, зрозумілою і дружньою. Ми повністю змінили оформлення радіостанції, яке підтримує актуальим гумором та мотивує до Перемоги.

     "Радіо П'ятниця" і надалі залишиться вірною своїй основній місії - бути близькою та доступною до пересічного слухача" - акцентує Анна Свиридова. "Тому, ми повертаємось в ефір разом з незмінною ведучою програм на замовлення Вікторією Зубрейчук. Ця буде. Тепер програма називатиметься "ППО! Програма Привітань та Обіймів" і лунатиме кожного буднього дня з 15 до 17 години. Добре знайомими голосами наших ведучих ми будемо закривати ефірний простір з ранку до вечора. Незмінними залишаються новини від інформаційної служби, які виходять в ефір щогодини, актуальний прогноз погоди. Також ми працюємо над програмами, які відповідатимуть на найактуальніші та найважливіші питання безпеки та життєзабезпечення під час військового стану".

     Дякуємо ЗСУ та усім захисникам і захисницям за те, що ми в цей складний час можемо займатися творчістю і примножувати культурний простір українським контентом.

     За Перемогу ! Нашу свободу і волю разом з "Радіо П'ятниця".

Інформація від прес-служби "Радіо П'ятниця"

• Перейти до інших матеріалів розділу
  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру"

Журнал "Телерадіокур'єр"
pagerank search engine optimization
Rambler's Top100

© Борис Скуратівський, 1999-2024