Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу

Пошук в Мережi:


uaportal.com
   

Відвідайте:


"Подих ефіру | RadioDJ.Org.Ua"

Конференція "РадіоUA"

Журнал "Телерадіокур'єр"

"Радио"

Всички радио и ТВ станции

Портал любителей Авторадио

• Лилин Киев

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Сучасне життя радіопростору ::

Новини радіо
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

:: Січень 2019 ::

  • Перейти безпосередньо до новин

     На цій сторінці можна знайти інформацію про сучасне життя і розвиток радіостанцій, що працюють в Україні та інших державах світу. Освоєння нових частот, запуск нових проектів, поява нових голосів, зміни позивних, форматів та концепцій - все це і багато іншого завжди до вашої уваги!

Прикріплене:

      • 30-31 травня 2018 р. У столиці відбудеться XXІV Київський Міжнародний Телерадіоярмарок - головний бізнес-форум медіаіндустрії в Україні. Подробиці - в розділі "Оголошення".
      • 15-17-го травня у столиці проходив MIT Kyiv. Мedia Innovations Technologies -міжнародна зустріч провідних медіа менеджерів України та інших країн регіону, що присвячена кращим практикам та інноваціям в сфері телебачення, радіо, онлайн медіа. Подробиці - в розділі "Оголошення".
      • 13 квітня 2018 р. в Києві відбулася ІХ конференція "Нові медіа - нові можливості", орієнтована на інноваційний розвиток традиційних медіа. Подробиці - в розділі "Оголошення".

  Розміщення реклами на порталі  
  Радіонавчання  

  • Радіоанонс

  • Новини грудня 2018

  • Обговорити на форумі

  • До новин

  XXIV Київський Міжнародний Телерадіоярмарок: 30-31.05.2018  
 • 16.01.2019 Нова найкраща популярна музика живе на хвилі столичної мережевої станції "Power FM" (Київ-104.0МГц та T-DAB, Суми-87.7МГц, Полтава-102.7МГц, Бердичів-103.0МГц, Кривий Ріг-103.6МГц, Дніпро-104.0МГц, Харків-105.7МГц, Одеса-90.6МГц, Мелітополь-91.0МГц, Вінниця-91.4МГц, Бердянськ-102.1МГц, Івано-Франківськ-103.0МГц, Генічеськ-104.4МГц, Кременчук-107.0МГц, Черкаси-107.1МГц, Чернігів-101.8МГц та Запоріжжя-105.1МГц, а також Інтернет-мовлення 128k. та Інтернет-мовлення 192k.). Топ 5@5! Слухайте о п'ятій вечора п'ять супер хітів підряд з найвищих позицій чартів Європи та світу! (Джерело: Сторінка радіо "Power FM" у соцмережі Facebook).
 • 16.01.2019 У лютому філії Національної суспільної телерадіокомпанії України планують запуск власних програм "РадіоДень", які виходитимуть одночасно на телеканалі та радіо. За форматом це буде така сама програма, як і на телеканалі "UA: Перший" та "Українському радіо". Про це сайту "Детектор медіа" сказала продюсерка Запорізької філії НСТУ Наталія Андреєва. "У лютому почнемо виходити із власним "РадіоДнем" о 12:10. За форматом це буде така сама програма, як і на телеканалі "UA: Перший": гості у студії, коментарі, телефонні дзвінки, новини та обговорення соціально важливих й мистецьких тем. Ми не хочемо закріплювати цю програму за кимось із ведучих, адже всі наші радіожурналісти працюють в ефірі. Більше того, ми вже мали певний позитивний досвід із показом радіо на телебаченні: ведучі ранкового шоу "Вголос" включалися у ранковий ефір програми "Ранок: Запоріжжя". У подальшому плануємо також виходити із віжн-радіо о 17:10", - зазначила продюсерка. У прес-службі НСТУ додали, що всі філії Суспільного будуть виробляти власні програми "РадіоДень", новий проект стартуватиме не одночасно, оскільки у кожному регіоні різні технічні можливості. Нагадаємо, з 4 вересня 2017 року прямоефірна програма "РадіоДень" виходить по буднях о13:10 та 14:30 одночасно в ефірі "UA:Першого" та Першого каналу "Українського радіо" (під назвою "Сьогодні. Вдень"). Його ведучими тиждень через тиждень є Галина Бабій та Роман Коляда. Під час ефіру у студію телефонують глядачі та слухачі (Джерело: Портал "Суспільне. Детектор медіа").
 • 14.01.2019 Сьогодні о 22:00 налаштовуйтесь на хвилю столичної мережевої станції "DJFM" (Київ-96.8МГц та T-DAB, Дніпро-103.3МГц, Херсон-103.1МГц, а також Інтернет-мовлення 64k. та Інтернет-мовлення 128k.) та слухайте перший випуск House Stars Records Podcast! Сьогодні вживу крутим саундом слухачів заряджатиме засновник лейблу - SHNAPS! (Джерело: Сторінка радіо "DJFM" у соцмережі Facebook).
 • 14.01.2019 На новій 190-метровій вежі компанії "Телемережі України" в місті Гірнику Донецької області продовжується встановлення обладнання для організації українського теле- і радіомовлення. Про це повідомив у Фейсбуку член Нацради Сергій Костинський. За його даними, з Гірника в напрямку тимчасово окупованого донецька транслюються вісім телеканалів у цифровому ефірі, три телеканали в аналоговому ефірі та вісім FM-радіостанцій. Зокрема, створено новий локальний цифровий мультиплекс стандарту DVB-T2, у якому транслюються вісім телеканалів: "UA: Перший" (НСТУ), "UA: Донбас" (НСТУ), ICTV, UATV (іномовлення), СТБ, 5 канал, Прямий канал і "Донбас" ("Медіа Група Україна"). В аналоговому ефірі з Гірника мовлять три телеканали: "UA: Перший", "UA: Донбас" і UATV. Також уже мовлять вісім радіостанцій: "Країна FM" (89.2 МГц), "Українське радіо" (90.7 МГц), "Громадське радіо" (91.4 МГц), "Вільне радіо" (92.0 МГц), "Промінь" (95.3 МГц), "Культура" (102.6 МГц), "Радіо НВ" (104.7 МГц) і "Армія FM" (106.4 МГц). За словами пана Костинського, готується обладнання для запуску мовлення нових українських радіостанцій, відповідно до виданих Національною радою дозволів на тимчасове мовлення. Нагадаємо, що крім тих радіостанцій, що вже вийшли в ефір з нової вежі, тимчасовими дозволами на мовлення в Гірнику володіють ще сім радіостанцій: "Русское радио Україна", "Радіо М", "Голос Донбасу" (НСТУ), "Тризуб FM", "Стильное радио Перець FM", "Радіо РОКС - Україна" і "Прямий FM". Телекомунікаційна щогла в Гірнику стала четвертим телекомунікаційним об'єктом, побудованим у Донецькій, Луганській і Херсонській областях з метою розвитку українського телерадіомовлення на межі з тимчасово окупованими територіями. Її збудувало ТОВ "Телемережі України" восени 2018 року. Нагадаємо, що вежу в Краматорську Донецької області збудував державний Концерн радіомовлення, радіозв'язку і телебачення, в Бахмутівці Луганської області - сєвєрдонецьке комунальне підприємство "Інноваційно-інформаційний центр", а в Чонгарі Херсонської області та Гірнику Донецької області - приватне луцьке ТОВ "Телемережі України", що належить дочці вже колишнього гендиректора Концерну РРТ Петра Семерея. Розвиток українського телерадіомовлення в Донецькій, Луганській і Херсонській областях (на межі з Кримом) відбувається в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерство інформаційної політики України (Джерело: Портал "Детектор Медіа").
 • 14.01.2019 Робоча група, що створена в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення для реалізації повноважень із нагляду за дотриманням телерадіоорганізаціями виборчого законодавства під час виборчої кампанії Президента України у 2019 році, 11 січня провела засідання, на якому розглядалися питання повноважень як Національної ради, так і Центральної виборчої комісії та Національного агентства з питань запобігання корупції, а також заходи державних органів і громадськості, які можуть сприяти забезпеченню на виборах рівних можливостей. Оскільки засідання робочої групи відкриті, в обговоренні дискусійних питань, окрім представників зазначених державних органів, брали участь члени Громадської ради, що діє при Національній раді, керівники проектів Офісу Ради Європи в Україні, представники індустрії та журналісти. Керівник управління контролю та аналізу телерадіомовлення Національної ради Роман Кіфлюк доповів, що розроблено графік і методологію моніторингу загальнонаціональних, регіональних та місцевих мовників. Вже є офіційно зареєстровані кандидати на посаду Президента, тому щоденно моніторяться ефіри загальнонаціональних мовників, щодо інших ліцензіатів Національної ради моніторинги проводитимуться вибірково, в усіх регіонах працюють представники регулятора в областях. Першочергово реагуватиме Національна рада на скарги суб'єктів виборчого процесу. Також регулятор за досвідом попередніх виборчих кампаній сформував перелік потенційних загроз щодо виконання електронними засобами масової інформації виборчого законодавства та передав їх ЦВК і НАЗК. Якщо виникатимуть інші, до цього неозначені виклики, вони будуть долучатися до цього переліку. Із цих потенційних загроз Роман Кіфлюк виокремив одну: як ставитися до того, що у виборах братимуть участь багато медійних облич? Відомо, що Володимир Зеленський буде балотуватися, як ставитися до того, що він бере постійну участь як актор і у фільмах, і в передачах? Вадим Рабинович - він водночас ведучий на "112-Україна", або Святослав Вакарчук, якщо він стане кандидатом? "Нас цікавить ставлення Центральної виборчої комісії до цього питання, оскільки воно суттєво впливатиме на результати моніторингів", - сказав він. Заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко констатував, що виборче законодавство в Україні не змінилося, а ЦВК з 2012 року має ще більш обмежені можливості впливати на порушення засобами масової інформації правових норм, ніж раніше. "На жаль, ЦВК фактично не має жодних повноважень для того, щоб реагувати на порушення у сфері передвиборної агітації, особливо у ЗМІ… Зараз ми навіть скарги на дії засобів масової інформації не маємо права розглянути", - зауважив він. Реально ЦВК має 4 повноваження, пов'язані зі ЗМІ, вони стосуються: організації агітації за кошти держбюджету, форм і змісту теледебатів, отримання від Національної ради інформації моніторингу після виборів, жеребкування між кандидатами щодо виступів на радіо і телебаченні. Щодо поставленого запитання Євген Радченко сказав: "Треба розуміти, що Закон "Про вибори Президента", наприклад, дає дуже чітке визначення, що передвиборна агітація - це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукати виборця голосувати за чи проти певного кандидата. У цьому випадку що серіал, що фільм, що пісня - це та сама будь-яка діяльність. Єдине, що є важливим, чи спонукає ця пісня голосувати чи не спонукає, чи спонукає серіал голосувати, чи не спонукає. Оце будуть найбільш гострі дискусії. Тут треба визначатися, чи є мета. Тому будь-яких універсальних рецептів дати буде надзвичайно важко. Кожного разу, кожен окремий випадок має розглядатися в усій його повноті". Голова робочої групи, перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим'юк погодилася із думкою Євгена Радченка щодо обмеження повноважень як ЦВК, так і Національної ради, адже неузгодженість між виборчим і профільним законодавством у сфері ЗМІ не дає можливості їм адекватно реагувати і припиняти порушення щодо висвітлення виборчих кампаній. Тому робоча група регулятора відкрита для спілкування і знаходження тих методів, які би хоч якимось чином покращили ситуацію. "Ми також, як і ви, впираємося в певний законодавчий бар'єр, але робимо все від нас залежне, щоби змінити ситуацію", - наголосила вона. Національна рада неодноразово подавала свої пропозиції до Верховної Ради, інформувала ОБСЄ про законодавчі колізії, які треба усунути. "Ми проводимо круглі столи, де говоримо про джинсу, не раз протягом минулих років представляли результати моніторингів та наводили статистику, інфографіку. Ми розказуємо, як джинса змінюється. Зараз взагалі маємо дуже серйозні гібридні форми, і з цим також треба щось робити", - акцентувала Ольга Герасим'юк. Будь-яка співпраця корисна, і тому робоча група відкрита для діалогу і конструктивних рішень. Багато конкретних запитань поставив під час засідання Андрій Соломаха, який представляв медійну індустрію. Зокрема, його цікавило питання щодо інформації про розцінки політичної реклами. "Якщо компанія в законом визначений термін не опублікувала в засобах масової інформації розцінки на політичну рекламу, чи втрачає вона повністю можливість розміщати таку політичну рекламу, чи має право з порушенням термінів, але все ж таки опублікувати їх і після публікації почати розміщувати?" - запитав він. На це запитання дуже коротко відповів Євген Радченко, наголосивши, що це його особиста думка як юриста, а не члена ЦВК: "Не можна, це порушення". Тоді Андрій Соломаха поставив уточнювальне запитання: "Якщо ЗМІ втратили таку можливість, не розміщують політичну рекламу пряму з відбивками "політична реклама", але на безоплатній основі до них приходять гості в студію, які є кандидатами в Президенти, є це порушенням чи ні?". Член Громадської ради при Національній раді, керівник юридичного відділу ІМІ Роман Головенко зауважив: "Це має бути висвітлення, передусім інформування виборців, а не надання можливості кандидатом за себе агітувати". Тобто має бути збалансованість - не одні й ті самі кандидати повинні бути в ефірі мовника. Це можуть бути дебати між кандидатами, або ж ведучий у студії має опонувати кандидату. Далі було запитання про прямоефірні включення, чи вони підпадають під політичну агітацію, якщо в такому прямоефірному включенні будуть високопосадовці чи державні службовці? У цьому випадку треба керуватися пунктом 5 частини першої статті 56 з позначкою 3 Закону "Про вибори Президента". Євген Радченко зауважив: "Якщо кандидат є службовою або посадовою особою, то все дуже просто - його прямоефірне включення чи будь-яке інше використання зображення, фрази, цитати в сюжеті не буде агітацією в разі, якщо воно стосуватиметься виключно виконання повноважень цієї посадової особи". Якщо ж ЗМІ у програмі чи сюжеті згадує, що ця особа - кандидат, і докладно розповідає про нього, то це порушення норми. І за це ЗМІ має відповідати. "Якщо виходити з принципу рівних умов, які надаються кандидатам, то кожен інший кандидат може звернутися з вимогою до цього ЗМІ надати на безоплатній основі рівний час", - наголосив він. Також ішлося про передвиборну агітацію до реєстрації кандидата. Адже законодавство дозволяє таку агітацію починати на наступний день після офіційної реєстрації у ЦВК. До цього часу, незалежно від того, що партії, з'їзди висувають кандидатів, така особа є просто громадянином, і на нього не поширюються вимоги виборчого законодавства. Наразі ми бачимо таку ганебну практику, як передчасна агітація, яка взагалі нівелює принципи рівності. Однак реагувати на це в законний спосіб не може ні Національна рада, ні ЦВК. Євген Радченко нагадав, що підготовлено проект виборчого кодексу, де політична реклама або обмежена, або заборонена взагалі, є кілька запропонованих варіантів. Але, незважаючи на те, що кодекс не ухвалено, Національна рада, на його думку, має можливості більш активно реагувати на порушників. "Єдине, що ці можливості дуже довгі. Поки порушник буде покараний, вибори пройдуть, і ще й наступні почнуться. Але треба розуміти, що і в законодавстві різних країн, і в традиції агітації на виборах є таке поняття, як "охолоджувальний ефект". І ЦВК, і Нацрада, і інші регулятори можуть навіть своїм ставленням до проблеми, до прихованої реклами, до незаконної агітації, достатньо сильно остудити "гарячі голови", які будуть пропонувати аж надто брутальні і аж надто очевидно несправедливі формулювання", - заявив він. Спільна робота в робочій групі і діяльність незалежних експертів якраз і можуть зіграти позитивну роль, надаючи суспільству інформацію про незаконні методи ведення передвиборної агітації. Проведенню прозорих, демократичних виборів в Україні активно сприятиме також Рада Європи. Про це сказала під час засідання керівник проектів РЄ в Україні Галина Смірнова. 12 фахівців Коаліції громадських організацій, куди входять Комісія з журналістської етики, StopFake, Український інститут медіа та комунікацій, Платформа прав людини, з наступного тижня проводитимуть моніторинг 9 загальнонаціональних каналів. "Тобто, це ефір кожного дня, суспільно-політичні передачі, новини, дебати, ток-шоу… Ми обрали телеканали, які мають найбільший рейтинг, найбільший вплив на аудиторію". Відстежуватиметься ситуація і на програмі "Квартал TV", у зв'язку з висуненням Володимира Зеленського кандидатом на пост Президента України, та на інших телеканалах. Методологію такого медіа-моніторингу розробив міжнародний експерт Расто Кужель разом із Олександром Бурмагіним, уточнила Галина Смірнова. "Ми будемо презентувати проміжні звіти, в тому числі й на робочій групі Національної ради", - сказала вона. На деякі проблемні питання відповіла Олена Гой, заступник керівника департаменту з питань запобігання політичній корупції НАЗК. Вона уточнила, що агентство буде звіряти, куди були витрачені бюджетні кошти з виборчих фондів кандидатів. "Є порядок контролю за використанням виборчих фондів кандидатів та політичних партій, затверджений постановою спільно ЦВК і НАЗК. Відповідно до цієї постанови і відповідно до закону про вибори Президента існують форми звітів, так званих проміжних і остаточних. Відповідно до цього звіту і ЦВК, і НАЗК разом будуть здійснювати перевірку щодо правильності надходжень та використання коштів", - підтвердив її слова Євген Радченко. Але оскільки ці органи не проводять моніторингу передач і програм мовників, вони звертатимуться до Національної ради. Він також наголосив, що в разі виявлення подібних порушень "кандидати не постраждають, постраждають ті, хто розміщував рекламу". Під час обговорень цих актуальних і часом неоднозначних питань учасники домовилися, що й надалі всі братимуть участь у засіданнях робочої групи Національної ради. Наступна зустріч відбудеться 25 січня (п'ятниця) об 11:00, на ній уже розглядатимуться результати моніторингів мовників. Як повідомлялося раніше, 20 грудня рішенням Національної ради було затверджено склад робочої групи з нагляду за дотриманням телерадіоорганізаціями виборчого законодавства, її очолює перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим'юк, до складу входять член Національної ради Сергій Костинський, керівник апарату Сергій Кучерук - заступник керівника робочої групи, керівники управлінь та відділів Національної ради (Джерело: Сайт Нацради).
 • 14.01.2019 Виконавчий продюсер інформаційного мовлення Національної суспільної телерадіокомпнанії України Федір Скрипник запрошує у свою команду людей, які будуть займатися виробництвом новин на "UA: Першому" та "Українському радіо". Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці. "Робота в UA:Новини на UA: Суспільне мовленняUA: Перший UA: Українське радіо. Шукаємо: а) кореспондентів національних новин; б) кореспондентів міжнародки; в) другого редактора; г) редактора соцмереж. Напередодні виборів ми маємо величезну перевагу на ринку. Ми НІКОЛИ не змусимо "топити" за когось із кандидатів чи якусь із політичних сил", - зазначив виконавчий продюсер. Він додав, що бажано, аби кандидати мали досвід роботи у новинах. Заробітну плату та умови роботи можна обговорити на співбесіді. Резюме надсилати на адресу: . Нагадаємо, НСТУ підписала Кодекс етики українського журналіста. Додамо, Редакційна рада НСТУ підтримала проект Меморандуму про стандарти висвітлення виборчих кампаній. У документі йдеться про те, що вільні вибори неможливі без вільного поширення політичних поглядів та інформації (Джерело: Портал "Суспільне. Детектор Медіа").
 • 11.01.2019 З 14 січня на першому каналі Українського радіо у рамках вечірнього шоу "Сьогодні. Ввечері" з'явиться нова рубрика "А серйозно?", яка звучатиме щопонеділка о 19:10 і буде присвячена обговоренню передвиборчих заяв і обіцянок кандидатів у президенти України. "У передвиборчий період найгарячіша тема - це політика і підготовка до виборів. У цей час у ЗМІ з'являється багато маніпуляцій, і завдання Українського радіо, як Суспільного мовника, надати людям максимально збалансовану об'єктивну інформацію і допомогти відділити реальні факти від маніпуляцій, фейків і джинси. Назва нової рубрики говорить за себе: ми обговорюватимемо важливі заклики чи гучні заяви політиків, жартуватимемо з цього і тут же повертатимемося на серйозний лад, говорячи "а серйозно, реальна ситуація така…". Ми вирішили обрати легкий для сприйняття формат, але говорити будемо про абсолютно серйозні речі", - зазначив виконавчий продюсер Першого каналу Українського радіо Юрій Табаченко. Нова рубрика буде побудована на двох протилежних підходах, тому й ведучих буде двоє: Богдан Буткевич, який по буднях бадьорить слухачів Українського радіо у ранковій програмі "Сьогодні.Зранку" та ведуча авторського спецпроекту "Коло Доброчесності" Наталя Соколенко, яка звикла викривати корупційні схеми і виводити чиновників на чисту воду. Богдан Буткевич підходитиме до заяв політиків з гумором, а Наталя Соколенко, навпаки, буде розглядати ті ж факти з максимальною серйозністю та прискіпливим аналізом сказаного. "Ми будемо і з гумором, і серйозно допомагати людям уникати маніпуляцій їхнью свідомістю з боку політиків. Що ще може бути важливішим у виборчий період? - зазначив ведучий Українського радіо Богдан Буткевич. - Родзинкою програми буде поєднання серйозної Наталки Соколенко й шибайголови мене. Саме таке сполучення й у стилях ведення, й у підходах допоможе якнайкраще, з нашого погляду, допомогти людям включати критичне мислення". "Ми будемо розбирати зміст заяв, нагадувати, що кандидати говорили раніше, що вони робили у цій зазначеній темі і чи було щось подібне у світі. Ми хочемо аналізувати заяви через факти, через об'єктивну реальність, а не через емоції, через які намагаються достукатися до виборців кандидати, - наголошує ведуча Українського радіо Наталя Соколенко. - Пригадую, я читала статтю політичного оглядача Мілана Лєліча про те, як після президентських виборів він поїхав до своєї родини, у Черкаську область, і зробив там опитування: чому люди голосували за того чи іншого кандидата. Він був розчарований тим, наскільки ірраціональний вибір був у людей, які голосували! Тому ми хочемо зламати цю схему і спонукати виборців підійти до виборчої дільниці не з емоціями і почуттями, а - з фактами, раціонально до цього". Слухайте рубрику "А серйозно?" щопонеділка о 19:10 на Українському радіо! (Джерело: Сайт Українського радіо).
 • 11.01.2019 31 грудня в Україні розпочалася чергова кампанія з виборів Президента України, яка триватиме 90 днів. Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення нагадує своїм ліцензіатам про те, що чинне законодавство містить низку вимог до засобів масової інформації, якими вони мають керуватися під час поширення передвиборної агітації. Це, зокрема, статті 58 - 64 Закону України "Про вибори Президента України". Регулятор звертає особливу увагу на порядок використання електронних (аудіовізуальних) засобів масової інформації, визначений вимогами статті 61 цього Закону. Так, ефірний час за кошти виборчого фонду кандидата на пост Президента України надається на підставі угоди, що укладається між розпорядником поточного рахунку виборчого фонду кандидата і телерадіоорганізацією будь-якої форми власності. Без укладення такої угоди та надходження коштів на рахунок телерадіоорганізації надання ефірного часу заборонено. Треба врахувати, що телерадіоорганізації усіх форм власності на письмові запити Центральної виборчої комісії, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення зобов'язані надавати всю інформацію про виділення ефірного часу для проведення передвиборної агітації, а в разі необхідності - копії відповідних угод, платіжних документів і передач у запису на плівці та інших носіях інформації. Національна рада, яка відповідно до статті 11 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" здійснює нагляд за дотриманням телерадіоорганізаціями визначеного законодавством порядку мовлення під час проведення виборчих кампаній, з метою забезпечення дотримання ліцензіатами положень законодавства, оптимізації процедури нагляду та уникнення непорозумінь у питанні правомірності розміщення телерадіоорганізаціями відповідних агітаційних матеріалів, просить оперативно інформувати про укладання договорів із кандидатами. Також для зручності інформування учасників виборчого процесу Національна рада готова розмістити на своєму офіційному сайті матеріали про розцінки вартості одиниці ефірного часу для проведення передвиборної агітації на підставі письмових звернень телерадіоорганізацій. Як повідомлялося раніше, Національна рада 20 грудня 2018 року створила робочу групу з нагляду за дотриманням телерадіоорганізаціями виборчого законодавства та затвердила її склад. Уже відбулося її перше засідання. Діяльність робочої групи відкрита для представників міжнародних спостережних місій та громадських організацій (Джерело: Сайт Нацради).
 • 11.01.2019 Громадська рада, що діє при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, до 25 січня 2019 року приймає подання від громадських організацій, галузевих об'єднань, що діють у сфері ЗМІ, інших суспільних інституцій на входження до складу Незалежної експертної ради з питань діяльності електронних засобів масової інформації під час виборів у 2019 році. Відповідний експертний орган створюється з метою забезпечення демократичності, прозорості й відкритості висвітлення ЗМІ виборчого процесу та участі представників громадськості в оцінці розміщення в електронних засобах масової інформації матеріалів передвиборної агітації. Незалежна експертна рада надаватиме висновки щодо спірних агітаційних матеріалів та інших ситуацій, які виникатимуть під час висвітлення у ЗМІ виборчих перегонів, та оприлюднюватиме їх для широкого загалу. Національна рада підтримала ініціативу громадськості та заявила про готовність співпрацювати з Незалежною експертною радою, ухваливши на засіданні 10 січня 2019 року відповідне рішення. Заяви на входження до Незалежної експертної ради з питань діяльності електронних засобів масової інформації під час виборів у 2019 році можна подавати на адресу Національної ради: , зазначивши в темі листа: для Громадської ради (Джерело: Сайт Нацради).
 • 11.01.2019 Із 14 січня на Першому каналі "Українського радіо" співведучий ранкової програми "Сьогодні.Зранку" Богдан Буткевич та ведуча авторської програми "Коло Доброчесності" Наталія Соколенко будуть вести нову рубрику "А серйозно" під час аналітичного шоу "Сьогодні. Ввечері". Рубрика виходитиме щопонеділка о 19:10 і буде присвячена обговоренню передвиборчих заяв і обіцянок кандидатів у президенти, йдеться на сайті "UA: Суспільне мовлення". Продюсер Першого каналу "Українського радіо" Юрій Табаченко сказав, що у новій рубриці ведучі будуть обговорювати важливі заклики чи гучні заяви політиків, жартувати з цього і тут же повертатимемося на серйозний лад, говорячи "а серйозно, реальна ситуація така…". Богдан Буткевич сказав, що "родзинкою програми стане поєднання серйозної Наталки Соколенко й шибайголови мене. Саме таке сполучення й у стилях ведення, й у підходах до теми якнайкраще, на наш погляд, допоможе людям включати критичне мислення". Наталія Соколенко зазначила, що вони будуть розбирати зміст заяв, нагадувати, що кандидати говорили раніше, що вони робили у цій зазначеній темі і чи було щось подібне у світі. Нагадаємо, голова правління ПАТ "НСТУ" Зураб Аласанія сказав, що і на центральних, і на регіональних каналах Суспільного з'являться нові проекти, а саме: на "UA:Першому" - "Дебати" + пост-шоу; політичне ток-шоу; на філіях - регіональні дебати (Джерело: Портал "Суспільне. Детектор медіа").
 • 11.01.2019 Столична сателітарна мережева станція "Громадське радіо" (Київ-70.40МГц, Дніпро-73.46МГц, Лисичанськ-87.7МГц, Маріуполь-89.1МГц, Захарівка-89.8МГц, Новотошківське-90.0МГц, Старобільськ - 90.2МГц, Краматорськ-90.9МГц, Гірник-91.4МГц, Біловодськ - 92.6МГц, Білолуцьк - 100.0МГц, Широкий - 101.8МГц, Зоринівка - 103.7МГц, Волноваха - 103.8МГц та 66.05МГц, Шпола-105.6МГц, Арциз-105.9МГц, а також Інтернет-мовлення) розпочинає нову радіопрограму "Свобода вибору" для тих, хто цінує свій голос. Відтепер щоп'ятниці з 21:07 до 21:50 відомий теле і радіоведучий, співзасновник Громадського радіо Андрій Куликов буде дізнаватися найцікавіше, найактуальніше і те, чого ви ще точно не знали у зареєстрованих кандидаток і кандидатів на посаду Президента України. Першим гостем програми "Свобода вибору" вже сьогодні стане Андрій Садовий, український політик, громадський діяч та бізнесмен, голова політичної партії "Об'єднання "Самопоміч", міський голова Львова з 2006 року. Під час програми слухачки і слухачі матимуть змогу поставити власні запитання гостям, зателефонувавши до студії або надіславши повідомлення через вайбер. "Свобода вибору" буде і транслюватись наживо на каналі Громадського Радіо у YouTube та на сайті hromadske.radio, де згодом можна буде заново переслухати і передивитись усі випуски. Програма "Свобода вибору" виходить за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Інтерньюс (Internews) (Джерело: Сайт радіостанції).
 • 11.01.2019 10 січня в газеті "Голос України" № 5 опубліковано оголошення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення конкурсу на 38 вільних частот для місцевого мовлення. На конкурс виставлено 37 FM-частот у 16 областях України та одна середньохвильова частота в місті Чернігові. Конкурсні умови передбачають: а) не менше 15% інформаційних передач місцевої тематики в загальному обсязі власного мовлення; б) можливість ретрансляції виключно суспільних радіостанцій "Українське радіо", "Промінь", "Культура" або державної радіостанції Міністерства оборони "Армія FM". Нацрада прийматиме заяви на конкурс із 11 лютого до 12 березня 2019 року (до 18:00) за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, т. (044)-234-97-13. Нацрада має підбити підсумки конкурсу до 10 травня 2019 року. Докладніше з конкурсом і його умовами можна ознайомитися на сайті Національної ради. Нагадаємо, 20 грудня Нацрада вирішила оголосити конкурс на 38 вільних частот для місцевого мовлення. 6 грудня Нацрада вирішила оголосити форматні конкурси на чотири вільні FM-частоти в Києві та затвердила конкурсні умови. Конкурси були офіційно оголошені 13, 14, 20 і 27 грудня (Джерело: Портал "Детектор медіа").
 • 10.01.2019 На засіданні 10 січня регулятор розглянув звернення Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення та вирішив схвалити її ініціативу щодо створення Незалежної експертної ради з питань діяльності електронних засобів масової інформації під час виборів у 2019 році. Відповідно, з метою забезпечення демократичності, прозорості й відкритості висвітлення ЗМІ виборчого процесу в період проведення виборчих кампаній при Громадській раді працюватиме Незалежна експертна рада, до якої входитимуть представники громадських організацій, медіа-юристи, політологи, науковці тощо. Передбачається, що члени експертної ради надаватимуть висновки щодо спірних та дискусійних матеріалів і ситуацій, які виникатимуть під час виборчих перегонів. Відповідні документи будуть розміщуватися у вільному доступі для широкого загалу. Невдовзі на сайті Національної ради буде розміщено оголошення про подання до Громадської ради кандидатур на входження до складу Незалежної експертної ради (Джерело: Сайт Нацради).
 • 10.01.2019 Представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Волинській області Степана Родича 28 січня буде звільнено у зв'язку із закінченням терміну призначення на посаду. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання регулятора 10 січня. Відповідно до пункту 2 статті 11 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" представник Національної ради в області призначається на посаду на конкурсній основі терміном на чотири роки. Ця посада у визначеному законом порядку буде виставлена на конкурс. Як повідомлялося раніше, 10 грудня звільнено також представника Національної ради в Кіровоградській області Сергія Каракуліна, 14 січня буде звільнено представника у Харківській області Євгена Маслова (Джерело: Сайт Нацради).
 • 10.01.2019 Розглянувши результати планових виїзних перевірок Міськрайонної радіостудії "Ромен", м. Ромни Сумської обл. (ефірне мовлення, позивні "Радіостудія "Ромен") і ТОВ "РЕАЛ-МЕДІА", м. Херсон (ефірне мовлення, логотип "KRATU"), Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 10 січня оголосила ліцензіатам попередження через порушення вимог ліцензій і чинного законодавства. Під час проведення планової перевірки регулятор з'ясував, що Міськрайонна радіостудія "Ромен" не дотрималася частини восьмої статті 28 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", оскільки було змінено показники програмної концепції мовлення: зменшено мінімальний обсяг культурно-мистецьких і науково-просвітницьких передач. Крім того, з'ясувалося, що компанія порушила вимоги частини четвертої статті 35 цього ж Закону, бо протягом 30 робочих днів не подала до Національної ради відповідної заяви про переоформлення ліцензії у зв'язку зі зміною відомостей про пов'язаних осіб, склад управлінських та/або наглядових органів (зміни відбулись 21.04.2018). За результатами планової перевірки ТОВ "РЕАЛ-МЕДІА", проведеної на підставі моніторингу від 28 листопада 2018 року, регулятор зафіксував, що мовник не дотримується умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення, оскільки взагалі не транслюються освітні передачі, яких відповідно до ліцензії мало б бути 3 год. 10 хв./добу. Національна рада оголосила зазначеним ліцензіатам попередження і зобов'язала упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до умов ліцензій і норм чинного законодавства (Джерело: Сайт Нацради).
 • 10.01.2019 10 січня в газеті "Голос України" № 5 опубліковано повідомлення про оголошення конкурсу на 37 FM-частот у 16 областях України і одній середньохвильовій частоті у місті Чернігові. Вимогами до програмної концепції передбачено, що в загальному обсязі мовлення не менше 15 відсотків мають становити інформаційні передачі місцевої тематики. Також дозволяється ретрансляція програм Суспільного мовлення та програм Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України ("Армія FM - військове радіо"). Граничний обсяг мовлення - 24 години на добу. Заяви від телерадіоорганізацій на участь у конкурсі приймаються із 11 лютого до 12 березня 2019 року (до 18:00) за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, т. (044)-234-97-13. Підсумки конкурсу відповідно до п. б) ч. 5 ст. 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" мають бути підбиті до 10 травня 2019 року. Докладніше з конкурсом і його з умовами можна ознайомитися на сайті Національної ради (Джерело: Сайт Нацради).
 • 9.01.2019 Discovery і столична онлайн-радіостанція Радіо "Аристократи" (64k. AAC+ та 128k.) запустили пізнавальний проект "Крутознавство". П'ять перших епізодів уже доступні в аудіо- та відеоформаті на сайті радіо "Аристократи". Про це повідомляє прес-служба каналу Discovery. "Крутознавство" - це пізнавальний відео-подкаст (на кшталт "А чи знали ви що?") з широким спектром тем для обговорення: від атональної музики і генеративного арту до реклами без гумору, Шопенгауера, Татуїна, Альдераан, Азкабану і багато чого іншого, йдеться в прес-релізі. Метою спільного проекту є поширення знань у вільній формі для загального розвитку суспільства. На даний момент вийшло п'ять епізодів із умовним тематичним вектором: "Пошук фактів в епоху постправди", "Бібліотеки майбутнього", "Природа гумору", "Вигадані світи" і "Критичне мислення в медицині". Ведучим нового проекту став креативний директор контркультурного бренду Katacult і автор Telegram-каналу "Крутознавство" Влад Волочай. Гостями студії є Андрій Рибаков, доктор-імунолог, популяризатор науки і гуманіст, Олег Томін, креативний директор і власник креативного агентства Bart & Fink, Олена Іванова, книжковий сомельє в BOtaN, Георгій Сагитов, медіахудожник з Blck Box, Іван Сіяк, головний редактор видання про історію WAS (Джерело: Портал "Детектор медіа").
 • 9.01.2019 Володимир Ладижець займатиметься проектами, які виграли пітчинг ідей серед працівників філій Національної суспільної телерадіокомпанії України. ВолодимирЛадижець пішов з посади продюсера Житомирської філії НСТУ. З початку січня він обіймає посаду виконавчого продюсера просвітницького напряму Суспільного мовлення. Про це пан Ладижець сказав сайту "Детектор медіа". "Із 2 січня я приступив до роботи виконавчого продюсера просвітницького напряму, буду в команді генпродюсера Тетяни Кисельчук", - сказав він. За його словами, у 2019-му році перед ним стоятиме завдання допомогти запустити проекти у філіях, які пройшли пітчинг у центральній дирекції. "У 2019 році поступово будемо збільшувати власний контент у філіях Суспільного", - додав Володимир Ладижець. Він зазначив, що через 2 місяці швидше за все буде оголошений повторний конкурс на посаду продюсера Житомирської філії НСТУ. Наразі у філії є тимчасово виконуючий обов'язки продюсера. Нагадаємо, на пітчинг надійшло понад 200 проектів, із яких генпродюсери НСТУ відібрали 156. Додамо, проект "Своя земля" про історії успіхів та викликів людей, що об'єдналися для спільної справи, - перший регіональний грантовий проект, який пройшов усі етапи пітчингів: від захисту ідеї з генеральними продюсерами напрямів до персональних консультацій з усіма відповідними департаментами. Регіональні журналісти виробляли проект "Своя земля" за підтримки фонду GIZ (Джерело: Портал "Суспільне. Детектор медіа").
 • 8.01.2019 До 15 січня всім переможцям радіодиктанту національної єдності, яких оголосили 17 грудня 2018 року, перешлють через "Укрпошту" посилки з персональним наповненням. З переможцями, які не вказали даних в електронних листах, зв'яжуться окремо. Про це інтернет-виданню "Детектор медіа" сказали у коментарі у департаменті організаційної роботи "Українського радіо". "Переможці отримають свої подарунки посилками по "Укрпошті". Кожна посилка включає в себе персональне наповнення, у тому числі сертифікат із запрошенням відвідати екскурсію у телецентрі "Олівець" протягом року. На сертифікаті зазначено контакти для реєстрації на екскурсію", - сказала представниця департаменту організаційної роботи. За її словами, більша половина посилок уже направлена. "Максимальний термін, коли будуть направлені привітання, це 15 січня", - додала вона. З переможцями, які надіслали радіодиктант електронною поштою і не вказали адреси, куди можна переслати посилку, зв'яжуться також до 15 січня. Під час акції радіодиктанту ведучі не вказували, що під час відправлення листів у конвертах чи електронних листів слід написати поштову адресу, у зв'язку з цим частина переможців цього не зробили. Представниця департаменту організаційної роботи зазначила, що наразі немає статистики, що є переможці за межами України. Нагадаємо, 17 грудня кураторка акції Аліна Акуленко в ефірі Першого каналу "Українського радіо" підбила підсумки ХVIII радіодиктанту національної єдності. На сайті "Українського радіо" було оголошено 311 переможців радіодиктанту національної єдності у 2018 році. Серед є частина людей, які переслали радіодиктанти електронною поштою, не вказавши даних. Також є переможець, який надіслав електронного листа з Німеччини (місто Юліх). І ще переможцем стала Інна з Криму, яка надіслала електронного листа, на сьогодні "Укрпошта" на території Криму не працює. Паперові та електронні листи з текстом радіодиктанту надійшли з Донецька, Криму, з Великої Британії, ПАР, ОАЕ, Туреччини, Німеччини, Молодови, Іспанії, Італії, Чорногорії, Франції, Лівану, Білорусі, Австралії, Польщі, США та Китаю. Додамо, 9 листопада, у День української писемності й мови, об 11: 30 відбувся 18-й радіодиктант єдності. Він звучав на хвилях Першого каналу "Українського радіо" і радіо "Культура", транслювали наживо на телеканалах в ефірі та на сайтах "UA: Перший", "UA: Крим" і "UA: Культура". 11 грудня на сайті "Українського радіо" опублікували текст радіодиктанту під назвою "Крила України". У диктанті є 164 слова. Автор диктанту: Олександр Авраменко, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка (Джерело: Портал "Суспільне. Детектор медіа").
 • 7.01.2019 В радіоефірі Чернівців - поповнення. На початку січня в місті почалися ретрансляції програм столичної мережевої сателітарної станції Світле радіо "Еммануїл". Мовлення здійснюється на частоті 69.26 МГц, яку станція отримала на конкурсі, що відбувася наприкінці жовтня 2018 року (Джерело: Портал "Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні").
 • 6.01.2019 Оголошено переможців TOP-100 2018 на хвилях столичної мережевої станції Dance radio KISS FM (Київ-106.5МГц, Тернопіль-89.0МГц, Вінниця-90.9МГц, Ужгород-97.9МГц, Кременчук-98.8МГц, Херсон-101.2МГц, Одеса-101.8МГц, Миколаїв-102.1МГц, Харків-102.4МГц, Кропивницький-103.4МГц, Черкаси-105.0МГц, Біла Церква-107.6МГц, Полтава-100.6МГц, Хмельницький-103.6МГц, Маріуполь-101.7МГц, Краматорськ-107.0МГц, Дніпро-106.8МГц, Запоріжжя-103.1МГц, а крім того - Інтернет-мовлення 32k. AAC+ та Інтернет-мовлення 128k.). Ваш вибір і вибір мільйонів українців уже зроблений! Найкращі 100 хітів вже обрані. За підсумками голосування слухачів KISS FM TOP-100 треків 2018 року виглядає так: 100 AUDIOPUNKT УЛЬТРАФИОЛЕТ; 99 CLIQ & ALIKA WAVEY (DAVE AUDE RMX); 98 LSD & SIA & DIPLO & LABRINTH AUDIO (CID RMX); 97 SIGALA & MEGHAN TRAINOR & FRENCH MONTANA JUST GOT PAID (M-22 RMX); 96 DJ SNAKE MAGENTA RIDDIM (MR.G RMX); 95 DAVID GUETTA & AFROJACK DIRTY SEXY MONEY (JOE STONE RMX); 94 TUBE & BERGER & ALEGANT CURE; 93 ДРУГА РІКА СЕКРЕТ (BAKUN RMX); 92 DON DIABLO & ALEX CLARE HEAVEN TO ME; 91 YVES V & FUTURISTIC POLAR BEARS & POLLYANNA RUNNING WILD; 90 THE PRODIGY NEED SOME1 (WH0 RMX); 89 PNAU GO BANG (KISSFM EDIT); 88 LAIDBACK LUKE & MARK VILLA RISE; 87 THE HARDKISS КОХАНЦІ (MR. SUNNY RMX); 86 PHILIP GEORGE & SAINT RAYMOND LOSING MY MIND (MANDAL & FORBES RMX); 85 BEBE REXHA I'M A MESS (SHUMSKIY RMX); 84 SOFI TUKKER & NERVO & THE KNOCKS BEST FRIEND (DONSACNHO RMX); 83 LITTLE BIG SKIBIDI; 82 OPIUM & MIKE WILLIAMS ЛІТОМОХІТО (DJ ZAK LI MASHUP); 81 JAX JONES & MABEL & RICH THE KID RING RING (HANG MOS RMX); 80 TUJAMO & MIRANDA GLORY & HARIS BODY LANGUAGE (STEFF DA CAMPO RMX); 79 SHOWTEK & MOTI & STARLEY & WYCLEF JEAN DOWN EASY (ZONDERLING RMX); 78 3D NATION ЗОРЕПАДОМ; 77 TIESTO & DZEKO & POST MALONE JACKIE CHAN (THE OTHERZ BOOTLEG); 76 ELENI FOUREIRA FUEGO (SHUMSKIY RMX); 75 KAZKA ДИВА (TIM ALEX RMX); 74 ZONDERLING & DON DIABLO NO GOOD; 73 ON I ONA ТОЧКА G (THE FAINO RMX); 72 ARIS S.O.S (O'NEILL RMX); 71 DON DIABLO ANTHEM (WE LOVE HOUSE MUSIC); 70 SUNSTARS DARKSIDE; 69 BANGHOOK & KUKA MIND; 68 DIPLO & MO SUN IN OUR EYES (DON DIABLO RMX); 67 ЗОМБ #ДЕЛАЕМФЛЕКС (RAMIREZ & ANDY LIGHT); 66 CALVIN HARRIS & DUA LIPA ONE KISS (R3HAB RMX); 65 VIU VIU SWIPE (WEST JUNIOR RMX); 64 SAVOY LET YOU GO; 63 MAHMUT ORHAN & COLONEL BAGSHOT 6 DAYS (MALYAR & BEAT BOY RMX); 62 FLYING DECIBELS THE ROAD (NEJTRINO & BAUR RMX); 61 ТАРАБАРОВА СВЕТЛАНА МАНІФЕСТ (DJ SERGE & DJ SILVER RMX); 60 LAY SHEEP (ALAN WALKER RELIFT); 59 MDZ МИШКИ ГАММИ (ANDI VAX RMX); 58 ARMIN VAN BUUREN & CONRAD SEWELL SEX & LOVE & WATER (CLUB MIX); 57 BASS ACE COMING ON; 56 MONATIK & ДОРОФЕЕВА НАДЯ ГЛУБОКО (VINCENT & DIAZ RMX); 55 SHARAM JEY & KLP LOST; 54 BENNY BENASSI & SOFI TUKKER EVERYBODY NEEDS A KISS (KRYDER RMX); 53 FEDUK ЗАКРЫВАЙ ГЛАЗА (MIKIS & MEPHISTO RMX); 52 ALAN WALKER ALL FALLS DOWN (STEVE AOKI RMX); 51 RADIOMATIK & STEE DOWNES RUNNING FROM YOURSELF; 50 HELGA IN AND OUT OF LOVE (UKR VERSION); 49 ABOVE AND BEYOND ROCKET SCIENCE; 48 KADEBOSTANY EARLY MORNING DREAMS (ROMA MARIO RMX); 47 BOOSIN & MKURGAEV & SEMENICH РУКИ ДОГОРИ; 46 LEONID RUDENKO & ALINA EREMIA & DOMINIQUE YOUNG UNIQUE LOVE & LOVER; 45 ТАМЕРЛАН & АЛЕНА ПОКОПОКОХАЙ (VEL JOHANSSON & OTORVA RMX); 44 KATE LINN YOUR LOVE (ROCKET FUN & LEO JOHNS RMX); 43 MARTIN GARRIX & KHALID OCEAN (AGILAR & DANNY MAY RMX); 42 IVAN VALEEV NOVELLA (VINCENT & DAKET RMX); 41 ALAN WALKER & K-391 IGNITE (HOLLAPHONIC RMX); 40 NASTASIIA КРИЛА (DVBLEX RMX); 39 PAVEL KHVALEEV & RINNGS VIDEOS; 38 CLEAN BANDIT & JULIA MICHAELS I MISS YOU (JOE MAZ RMX); 37 INDIRA AMIGO; 36 ALESSO & ANITTA IS THAT FOR ME (SYLVAIN ARMAND RMX); 35 AXWELL & INGROSSO & ROMANS DANCING ALONE; 34 ARMIN VAN BUUREN & SAM MARTIN WILD WILD SON (CLUB MIX); 33 DAVID GUETTA & MARTIN GARRIX & JAMIE SCOTT & ROMY SO FAR AWAY; 32 KRUNK & MILJAY & IDO EXHALE (ROLAND RMX); 31 3D NATION ВМИКАЙ НА REPEAT; 30 THE PRINCE KARMA LATER BITCHES (AMICE RMX); 29 ZHU & TAME IMPALA MY LIFE; 28 GAZIROVKA BLACK (EDDIE G RMX); 27 VANOTEK & ENELI TARA (ANDREW BROOKS RMX); 26 CHADASH CORT & ALP3R & MORENA SLOW DOWN (VETLOVE & DROZDOV RMX); 25 STACIE ДИВИСЬ (ANDI VAX RMX); 24 FUNKING SMOOTHIE GET OUT (WEST JUNIOR RMX); 23 CLEAN BANDIT & DEMI LOVATO SOLO (WIDEBOYS RMX); 22 EDGAR & EMMA ТЕБЯ МАЛО (ARFEEVA KISSFM EDIT); 21 CHILDISH GAMBINO THIS IS AMERICA (DVBLEX RMX); 20 ALYOSHA НА ФОНІ ПАРИЖ (THE FAINO RMX); 19 KLARA RUBEL & AL L BO CASABLANCA (HOPEFUL PEACE & SOAP OPERA RMX); 18 ARMIN VAN BUUREN BLAH BLAH BLAH (BASSJACKERS RMX); 17 TRU CONCEPT SAVE ME (PROBASS & HARDI RMX); 16 FARUK SABANCI & MINGUE YOUR CALL; 15 ANANYA BIRLA MEANT TO BE (ROMA MARIO RMX); 14 SONYA KAY ЯГУАР (MALYAR RMX); 13 J BABY LET'S GO (DASCO RMX); 12 HAMMALI & NAVAI ПУСТИТЕ МЕНЯ НА ТАНЦПОЛ (DJ SHEPILOV RMX); 11 HALSEY & STEFFLON DON ALONE (CALVIN HARRIS RMX); 10 DIPLO & LIL PUMP & FRENCH MONTANA WELCOME TO THE PARTY; 9 MARUV & BOOSIN DRUNK GROOVE (KOLYA FUNK & MEPHISTO RMX); 8 MALFA SO LONG; 7 POST MALONE & 21 SAVAGE ROCKSTAR (ILKAY SENCAN RMX); 6 DYNORO & GIGI D'AGOSTINO IN MY MIND; 5 ROMPASSO IGNIS; 4 MARUV FOCUS ON ME; 3 KAZKA ПЛАКАЛА (SHNAPS & SANYA DYMOV RMX); 2 VANESSA DA MATA AI AI AI (FELGUK & CAT DEALERS RMX); 1 PLATON & JOOLAY MELT. А вже завтра, 7 січня, не пропустіть повтор цих 100-та хітів, які вже лунали в ефірі THE BEST DANCE RADIO 31 грудня та створювали святковий настрій. Вже зовсім скоро ТОР100 буде доступна у подкастах. Dance radio KISS FM продовжує ваше свято! (Джерело: Сайт радіостанції).
 • 6.01.2019 Президент Петро Порошенко подякував "Радіо Свобода" за дводенне висвітлення подій, пов'язаних із наданням томосу про автокефалію Православної церкви України. Подяку президент висловив у коментарі після церемонії вручення томосу. Він також привітав всіх українців зі святами та новою українською церквою. "По-перше, хочу подякувати "Радіо Свобода" за висвітлення. Великі молодці. По-друге, цей день об'єднав усіх українців. І ви це можете підтвердити. І, по-третє, наша церква об'єднає і зцементує всю нашу державу", - сказав Петро Порошенко. Як відомо, на сайті "Радіо Свобода" в прямому ефірі транслювали церемонію підписання томосу в Стамбулі та його вручення наступного дня предстоятелю Православної церкви України Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію. Нагадаємо, що 15 грудня 2018 року в Києві відбувся Об'єднавчий собор для створення єдиної української помісної православної церкви, який обрав її предстоятелем митрополита Епіфанія. 5 січня Вселенський патріарх Варфоломій під час церемонії у Стамбулі підписав томос про автокефалію для Православної церкви України. 6 січня документ про автокефалію вручили предстоятелю Православної церкви України митрополиту Епіфанію. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів, що під час церемонії підписання томосу про автокефалію Православної церкви України російський "Первый канал" намагався отримати його відповідь, чи означає надання томосу втрату незалежності України (Джерело: Портал "Детектор медіа").
 • 4.01.2019 З нагоди Різдва Христового, яке християни східного обряду відзначають 7 січня, в ефірі каналів Суспільного радіо звучатимуть тематичні програми та прямі трансляції Різдвяних богослужінь. 5 січня. О 10:30 Українське радіо та Радіо Культура транслюватимуть зі Стамбулу (Туреччина) підписання Томосу Вселенським патріархом Варфоломієм. Коментуватиме ведучий Роман Коляда. О 15:00 у програмі "Шаровари-шоу" на Радіо Культура ведучий Захар Давиденко говоритиме про щедрівки та колядки, традицію цих співів та їхню модифікацію. О 16:35, у передріздвяні вечори 5 і 6 січня, на слухачів Радіо Культура чекає різдвяне оповідання канадсько-української письменниці Ольги Мак "Розігріті душі" у виконанні заслуженого артиста України Бориса Лободи, в якому щира колядка, виконана дитячими голосами, творить дива навіть у радянському селі. О 21:00 у програмі "Вистава без антракту" на Радіо Культура звучатиме радіопостановка повісті Миколи Гоголя "Ніч перед Різдвом" у виконанні артистів Національного академічного українського драматичного театру ім.М.Заньковецької. Колоритні образи Кума та Чуба створили знані актори Олександр Гринько та Федір Стригун. Роль гонорової красуні Оксани гратиме Таїсія Литвиненко, а відчайдушного коваля Вакулу відтворить Богдан Козак. Український переклад Максима Рильського. Музика композитора Євгена Станковича. 6 січня. О 8:30 на Українському радіо та Радіо Культура можна буде почути наживо божественну літургію і процес вручення Томосу про автокефалію митрополиту Української православної церкви зі Стамбулу (Туреччина). Ефір коментуватиме ведучий Роман Коляда. О 9:15 в ефірі Радіо Культура звучатиме спецвипуск щоденної ранкової програми "Культура Live", в якій обговорюватимуть проголошення автокефалії православної церкви в Українській Народній Республіці у 1919 році Директорією УНР на чолі з Симоном Петлюрою. До студії завітають директор музею Української революції 1917-1921 рр. Олександр Кучерук та історикиня, археографиня і музеєзнавиця Ірина Преловська. А фольклорист і музикант Валерій Гладунець розкаже про пісенну традицію різдвяних колядок в різних регіонах України. О 16:40 в рамках спецпроекту Суспільного до Різдва в ефірі Українського радіо та Радіо Культура ведучий Роман Коляда спілкуватиметься в студії з представником Православної церкви України та релігієзнавицею Тетяною Деркач про значення Томосу для України та зміни, які він принесе в життя вірян. О 17:00 Українське радіо транслюватиме наживо Різдвяне богослужіння з Володимирського собору. Службу вестиме Святійший і Блаженніший Філарет І. Протягом ефіру церемонію коментуватимуть Роман Коляда і представник Православної церкви України. О 20:05 в ефірі Українського радіо транслюватиметься у записі Різдвяне богослужіння в греко-католицькому Патріаршому соборі Воскресіння Христового, яке відбудеться у цей день годиною раніше. 7 січня. О 6:05 Українське радіо транслюватиме наживо Різдвяне богослужіння в греко-католицькому Патріаршому соборі Воскресіння Христового. О 8:12 до студії "Культура.Live" на Радіо Культура завітає фольклористка Галина Бондаренко, котра розкаже про походження Різдва, трансформацію святкування Різдва, а також про народні і сучасні різдвяні традиції. А вже о 10:00 на Українському радіо та Радіо Культура відбудеться трансляція Різдвяного богослужіння у Софійському соборі (Київ). Службу вестиме предстоятель Української православної церкви Епіфаній. Також на Радіо Культура протягом усіх святкових днів звучатимуть тематичні поезії. Зокрема, можна буде почути вірші Івана Малковича та Юрія Андруховича у виконанні авторів (Джерело: Сайт Українського радіо).
 • 4.01.2019 Столична радіостанція "Джем FM" (95.6МГц, а також Інтернет-мовлення 64k. AAC+ та Інтернет-мовлення 128k.) формує добру традицію - щороку робити підсумковий випуск чарту НеПопса з програмним директором! Олександр Сказкін розкаже, що і як відбувалося у 2018 році на "Джем FM". Вже сьогодні, 4 січня, о 18:00, вмикайтеся на хвилю 95.6 або на сайт jamfm.com.ua і пригадуєте найкращі треки 2018 (Джерело: Сторінка радіо "Джем FM" у соцмережі Facebook).
 • 3.01.2019 Член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський повідомив, що один з українських телеканалів замовив певному українському інформаційному агентству низку провокацій та збір інформації про членів Національної ради та їхні родини. Про це пан Костинський написав у Фейсбук, не вказуючи назв телеканалу та агентства. "Детектору медіа" він сказав, що поки утримується від коментарів, а більше інформації пообіцяв оприлюднити пізніше. У Фейсбуку він уточнив, що "ця команда, до речі, раніше співпрацювала з Віктором Януковичем та Віталієм Захарченком". "На підставі зібраної інформації телеканалом-замовником будуть створені і оприлюднені сюжети з "компрометуючими матеріалами", - написав він. - Метою замовлення є примус членів Національної ради відмовитися від моніторингу телерадіоінформаційного простору на предмет розпалювання ворожнечі, заперечення територіальної цілісності України і поширення фейків під час поточного передвиборчого процесу виборів Президента України". За словами пана Костинського, члени Нацради вже зазнавали подібних форм тиску. "Але жодного разу ініціаторам замовних кампаній, які використовували в цій роботі журналістів і підконтрольні медіа, не вдавалося змінити позицію членів Національної ради", - заявив він. Сергій Костинський очікує "найбільш цинічної форми провокацій і фейків, що готуються до оприлюднення". Він наголосив, що Нацрада продовжить нагляд за дотриманням телерадіоорганізаціями вимог національного законодавства (Джерело: Портал Детектор медіа).
 • 2.01.2019 Білоцерківська радіостанція "Бліц-FM" (103.3 МГц, а також Інтернет-мовлення 64k., Інтернет-мовлення 128k. та Інтернет-мовлення 320k.) розпочинає рік з карколомних радіо-прем'єр. Від сьогодні, з 14:00 до 15:00, зустрічайте в ефірі станції програму "По приколу". Передавайте привіти, вітайте друзів, і отримуйте гарний настрій протягом години разом з легендарним ведучим (Джерело: Сторінка радіо "Бліц-FM" у соцмережі Facebook).
 • 1.01.2019 Сьогодні радіостанція "UA:Радіо Культура", яка входить до складу Суспільного мовника, розпочала мовлення у місті Гірник Донецької області. Трансляція ведеться на частоті 102.6 МГц. Нагадаємо, тимчасовий дозвіл, який надає НСТУ право користування даною частотою, було виданою Нацрадою у середині грудня 2018 року (Джерело: Портал "Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні").
 • 1.01.2019 З Новим роком!

ПРИ ЦИТУВАННІ ПОСИЛАННЯ НА ПОРТАЛ "СВІТ РАДІО | PRORADIO.ORG.UA" Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ!

     Вас цікавить можливість внесення інформації до цього розділу або загалом співробітництво з порталом? Немає проблем! Довідки за телефоном - (050)-768-77-24. Більш докладна інформація - в розділі "Контакти".

  • Радіоанонс

  • Новини грудня 2018

  • Обговорити на форумі

  • Решта новин

  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:"Радіо Шансон"

Радіо "Станція 103.2FM"

Радіо "Західний полюс" 104.3FM

Радіо СіД FM

"УХ Радіо - Українське Інтернет Радіо 101FM"

Радіо "Вежа"

Радіо "Львівська хвиля"

Радіо "Незалежність"

Хвиля української музики "Молоде радіо"

CAMPUS RADIO

Radio VTSU - Самое кульное радио

"RMX - Power Hit Radio"

"Radio Plus"

"Є Радіо"

"Radio Enter"

MyRadio.com.ua - включи свою музыку

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank searchengine optimization
Rambler's Top100
Сова - поиск в Украине

© Борис Скуратівський, 1999-2019