Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу

Пошук в Мережi:


uaportal.com
   

Відвідайте:


"Подих ефіру | RadioDJ.Org.Ua"

Конференція "РадіоUA"

Журнал "Телерадіокур'єр"

"Радио"

Всички радио и ТВ станции

Портал любителей Авторадио

• Лилин Киев

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Сучасне життя радіопростору ::

Новини радіо
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

:: Серпень 2022 ::

  • Перейти безпосередньо до новин

     На цій сторінці можна знайти інформацію про сучасне життя і розвиток радіостанцій, що працюють в Україні та інших державах світу. Освоєння нових частот, запуск нових проектів, поява нових голосів, зміни позивних, форматів та концепцій - все це і багато іншого завжди до вашої уваги!

Прикріплене:

      • 29-30 травня 2019 р. у столиці проходив XXV Київський Міжнародний Телерадіоярмарок - головний бізнес-форум медіаіндустрії в Україні. Подробиці - в розділі "Оголошення".

  Розміщення реклами на порталі  
  Тех-каталог  

  • Радіоанонс

  • Новини липня 2022

  • Обговорити на форумі

  • До новин

  ХХII Конференція Техніка TV • Radio  
 • 16.08.2022 Завтра Кузьмі Скрябіну було б 54... Найкращим подарунком у такий день, звісно, є пісні Кузьми, а також теплі спогади про крутого Чувака. Усе це завтра буде на "Радіо Люкс FM - Львів" (104.7 МГц та Інтернет-мовлення 96k. AAC+)! Завтра на хвилі 104.7 у Львові ви почуєте унікальні спогади про Кузьму від його батьків, в ексклюзивному інтерв'ю Назара Бійчука! Не пропустіть, о 13:00! (Джерело: Сторінка радіостанції "Люкс FM Львів" у соцмережі Facebook).
 • 16.08.2022 "Громадське радіо" намагається продовжити мовлення у Краматорську. Передавач, із яким напередодні було втрачено зв'язок, частково працює. Цю інформацію інтернет-виданню "Детектор Медіа" уточнили у редакції "Громадського радіо". Нагадаємо, технічні проблеми виникли 16 серпня, передавач у Краматорську зник зі зв'язку. Із 24 лютого "Громадського радіо" втратило 8 передавачів на Донбасі, 2, що лишаються (Краматорськ і Гірник), час від часу виходять з ладу. А рік тому "Громадське радіо" було змушене тимчасово вимкнути 7 передавачів на Донбасі через брак фінансування. Команда радіо продовжує стало мовити у Києві і Львові (Джерело: Портал "Детектор Медіа").
 • 16.08.2022 У Кривому Розі Дніпропетровської області на частоті 98.7 МГц сьогодні ввечері відновили трансляцію програм Радіо Промінь. Щоправда, звук йде лише по одному каналу - музика є, а слів не чутно (протифаза) (Джерело: Сторінка Всеволода Харківського у соцмережі Facebook).
 • 16.08.2022 Тимчасовий виконувач обов'язків голови Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) Дмитро Жоравович в інтерв'ю інтернет-виданню "Детектор медіа" повідомив, що агенція обрала концепцію поділу "Українського медіа холдингу" на окремі лоти і пошуку управителя саме для тих активів, якими можна ефективно управляти, не питаючи згоди власника. Ще у 2021 році суд скасував рішення АРМА про передачу "УМХ" в управління компанії "1+1 Інтернет", що входить до групи "1+1 медіа" олігарха Ігоря Коломойського. За словами Жоравовича, проблема з "УМХ" не лише в рішенні суду, адже "навіть без цього відібраний управитель - "1+1 Інтернет" - і АРМА стикнулися з проблемою оцінки вартості "УМХ", який, знову ж таки, переважно складається з корпоративних прав". "Оцінювач не зміг отримати необхідну інформацію для проведення оцінки, бо власник її не надав. Крім того, навіть якби оцінити актив урешті вдалося, управителю все одно довелося б узгоджувати свої дії зі власником, а отже він би так чи інакше не зміг управляти медіахолдингом. Тому зараз, поки не змінять закон у частині розблокування управління корпоративними правами, ми обрали іншу концепцію. Вона передбачає поділ "УМХ" на окремі лоти, виокремлення рухомого та нерухомого майна і пошук управителя саме для тих активів, якими можна ефективно управляти, не питаючи згоди власника", - каже Жоравович. У вересні 2019 року Печерський райсуд Києва передав в управління АРМА медіаактиви бізнесмена-втікача часів експрезидента Віктора Януковича, власника "Українського медіа холдингу" Сергія Курченка. 10 вересня 2020 року тендерний комітет АРМА обрав управителем для УМХ компанію "1+1 Інтернет", що входить до групи "1+1 медіа". Однак у 2021 році Окружний адміністративний суд Києва скасував це рішення АРМА, частково задовольнивши позов "УМХ" до агенції (Джерело: Портал "Детектор Медіа").
 • 16.08.2022 Анонсована раніше на сьогодні зустріч із Андрієм Антоненком у програмі "Місячні трАНбони", що о 20:00 на хвилі столичної радіостанції "Київ FM" (98.0 МГц, а також Інтернет-мовлення 64k. AAC+, Інтернет-мовлення 128k. та Інтернет-мовлення 320k.), не відбудеться. Про це повідомив на своїй ФБ-сторінці ведучий програми Анатолій Вексклярський: "СУКА-ВІЙНА ламає усі плани. Антоха сьогодні вже далеко від Києва! Так, що сьогодні о 20-00 у МТ повтор розмови з Арсеном Савадовим. Наступного тижня домовився з Матвієм Вайсбергом, а з Андрієм зустрінемося і запишемо інтерв'ю, як лише Він з'явиться у зоні досягнення. Перемоги і миру нашим оселям!!! Хай буде так!" (Джерело: Сторінка Анатолія Вексклярського у соцмережі Facebook).
 • 16.08.2022 Громадський активіст Всеволод Харківський розповідає про ситуацію з мовленням каналів Суспільного радіо на Дніпропетровщині, відповідаючи на їхні звернення: "Наразі на вежi Концерн РРТ у Дніпрі дійсно чомусь транслюється Українське радіо замість Радіо Культура на 88.1 FM і замість Радіо Промінь на 104.8 FM. Хоча в сусідніх Донецькій, Запорізькій чи Харківській областях таких проблем нема. Також у Кривому Розі на 98.7 замість Радіо Промінь транслюється УР-1, а на 90.4 замість УР-1 транслюється радіо Культура. Скріни повідомлень про це у коментарях. У Павлограді на Дніпропетровщині на 100.9 FM замість Радіо Промінь транслюється УР-1. В той же час Радіо Культура на 107.1 FM У Павлограді присутня. Про ці факти повідомляють слухачі (скріни у коментарях). До того ж прийом з Дніпра і Павлограда перевірив особисто. Крім того повідомляється, що у Жовтих Водах на 88.9 FM, у Нікополі на 106 FM, у Павлограді на 104.2 FM, у Орлах на 99.2 FM відсутні увімкнення "Українського радіо. Дніпро" Суспільне Дніпро" (Джерело: Сторінка Всеволода Харківського у соцмережі Facebook).
 • 16.08.2022 23 серпня, в День державного прапора України, в ефірі богуславської мережевої радіостанції "Богуслав FM" (Богуслав - 97.7 МГц, Тараща - 101.4 МГц, а також Інтернет-мовлення 128k. та Інтернет-мовлення 320k.) відбудеться прем'єра програми, написаної за мотивами реальних фронтових листів. Пронизаних коханням і надією. Від яких стискається серце і перехоплює подих. Слухайте щодня, о 10.30, 13,30, 16.30 і 19.30 та шукайте запис на сайті станції - https://boguslav.media (Джерело: Сторінка радіо "Богуслав FM" у соцмережі Facebook).
 • 16.08.2022 Радіостанція "Радіо Люкс FM - Львів" (104.7 МГц та Інтернет-мовлення 96k. AAC+) представляє ексклюзивний проект Тані Дубас до Дня Незалежності України - "Історії перемог". Чс нагадати русні, з ким вони взялась воювати! Київські князі, запорізькі козаки, січові стрільці, а тепер ще й ЗСУ… Хто тільки не давав прикурити оркам. Перемог - лічити, не перелічити! Тож щобудня о 12:30 та 16:30 надихаємось історіями перемог, які має знати кожен українець. "Історії перемог" на Люкс FM представляє мережа магазинів Рукавичка. Працюємо з любов'ю до України! Рукавичка. Для тебе, для родини! (Джерело: Сторінка радіостанції "Люкс FM Львів" у соцмережі Facebook).
 • 16.08.2022 У місті Ладижин Вінницької області передбачено альтернативний варіант інформування мешканців на випадок надзвичайних подій - радіо. Радіотрансляція - найкращий засіб для моментальної передачі інформації, а тому відіграє роль системи оповіщення. Наразі багато моделей смартфонів і кнопкових телефонів мають вбудований FM-приймач, для роботи якого зв'язок з інтернетом не потрібен взагалі. Для цього його потрібно увімкнути на телефоні та використовувати навушники, які у такому випадку будуть використовуватися, як антена. Також потрібно ознайомитись з інструкцією до вашого телефону, де буде зазначено його функції. На більш сучасних моделях телефону має бути встановлений додаток для FM-радіо. У разі виведення з ладу системи централізованого оповіщення, ладижани мають знати, що всю необхідну інформацію вони можуть почути на хвилі радіостанції "Подільське радіо" 103.9FM (103.9 МГц, а також Інтернет-мовлення 64k. AAC+, Інтернет-мовлення 320k. та Інтернет-мовлення 320k.). Радіосигнал можна отримати через автономні приймачі, телефони, які мають відповідні характеристики, радіо в автомобілі. Також трансляція доступна і через ті приймачі, які приєднані до проводової радіомережі. Для цього вже сьогодні кожен має подбати про те, щоб у своєму домі мати FM-приймач, радіо на батарейках, вбудований FM-приймач у телефоні чи встановлений застосунок у смартфоні. Трансляція ефіру здійснюється на частоті 103.9 МГц. Нагадаємо, у разі виведення з ладу системи централізованого оповіщення, ладижани та жителі центральної і східної частини Вінниччини мають знати, що всю необхідну інформацію вони можуть почути на "Подільському радіо". Для цього вже сьогодні кожен має подбати про те, щоб у своєму домі мати FM-приймач на батарейках. Трансляція ефіру здійснюється на частоті 103.9 МГц (Джерело: Сайт "Подільського радіо").
 • 16.08.2022 Верховна Рада ухвалила законопроект №7345 щодо особливостей повноважень Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення під час війни. Документ має вирішити проблеми з наданням та припиненням ліцензій і дозволів, притягненням до відповідальності під час воєнного стану тощо. Законом передбачено, що у разі повторного порушення обмежень стосовно ворожого контенту Нацрада буде звертатися до військового командування. Також Нацрада на час воєнного стану звільняється від сплати судового збору. У коментарі інтернет-виданню "Детектор медіа" голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв висловив думку, що закон спростить значну частину відносин регулятора з медіа. "Прийняття закону дозволить Національній раді ефективно здійснювати свої повноваження під час широкомасштабної війни росії проти України, і надасть їй додаткових можливостей у захисті національного медіапростору. Крім того, закон спрощує значну частину відносин регулятора з медіа, робить їх більш прозорими та зручними для медіа. Також важливим для українських медіа, які втратили через війну більшу частину своїх доходів, є відтермінування ліцензійних та інших обов'язкових платежів", - сказав він (Джерело: Портал "Детектор Медіа").
 • 16.08.2022 Президент Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода Джеймі Флай закликав владу України ретельно та прозоро розслідувати ймовірне стеження за публіцистом і журналістом, політичним оглядачем Радіо Свобода Віталієм Портниковим. Про це повідомляє Радіо Свобода. "Ми закликаємо українську владу ретельно і прозоро розслідувати можливе стеження за Віталієм Портниковим. Вільна преса означає свободу від переслідувань і залякувань. Важливо, щоб демократичні уряди гарантували, що журналісти не стають мішенями за свою роботу, навіть під час війни", - заявив Флай. Віталій Портников - відомий український журналіст, публіцист та політичний оглядач. Співпрацює з "Радіо Свобода" та "Еспресо". На телеканалі "Еспресо" він створює програми "Політклуб Віталія Портникова" та "Суботній політклуб". 10 серпня у Львові вдома журналіст Віталій Портников знайшов підслуховуючий пристрій. 11 серпня в Національній спілці журналістів України заявили, що обурені випадком стеження за журналістом Радіо Свобода і телеканалу "Еспресо" Віталієм Портниковим і закликали СБУ та Нацполіцію оперативно розслідувати факт виявлення прослуховуючого пристрою в помешканні медійника. 12 серпня Львівське обласне управління СБУ відкрило провадження через появу в квартирі Портникова пристрою, який міг використовуватися для прихованого запису розмов. Колектив телеканалу "Еспресо" оприлюднив заяву щодо прослуховування Портникова. 13 серпня в етері телеканалу "Еспесо" генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун зауважив, що не вірить у те, що російська агентура могла прослуховувати Віталія Портникова, оскільки "прослушка", яку знайшли в журналіста, схожа на апаратуру, яку використовують служби України (Джерело: Сайт телеканалу Еспресо).
 • 16.08.2022 Національна асоціація медіа (НАМ) з початком війни частково переформатовала свою роботу, аби максимально допомогти учасникам асоціації фінансово та психологічно. Завдяки підтримці донорів організації, НАМ вдалося допомогти учасникам втриматися не плаву, зберегти колективи, а головне - навіть під час війни створювати якісний і потрібний для країни контент. Все це -найбільша перемога! Столична мережева станція "NRJ Україна" (Київ-92.8 МГц, Суми-88.6 МГц, Кропивницький-99.3 МГц, Нікополь-100.6 МГц, Івано-Франківськ-102.0 МГц, Рівне-102.2 МГц, Чернігів-105.9 МГц, Житомир-107.3 МГц, Черкаси-101.6 МГц, Кривий Ріг-103.2 МГц, Харків-101.1 МГц, Кременчук-106.0 МГц, а крім того - Інтернет-мовлення 128k. AAC+, Інтернет-мовлення 128k. та Інтернет-мовлення 320k.) завдяки підтримці НАМ вдалося не лише відновити повноцінне мовлення, а й створити важливі для українців проєкти - соціальний проєкт "Бережи Себе", "Настрій - Перемога!" та хіт-парад "Незламна Десятка". Детальніше про те, як радіостанція переживає воєнні часи та ще й створює мотиваційні проєкти, щоб підтримати українців, розповів Олександр Стадніченко з радіо NRJ: "Завдяки грантовій підтримці НАМ та Black Sea Trust for Regional Cooperation, радіостанція NRJ змогла відновити повноцінне власне мовлення 24/7, надати роботу та забезпечити матеріально більшість своїх співробітників. Разом з командою ми зробити нове, актуальне до часу оформлення ефіру. До пакету щогодинних випусків новин, які готує Служба інформації, додатково створили спеціальний соціальний проєкт "Бережи Себе" про правила життя у воєнний час. Також створити і запустили музичний мотиваційний проєкт "Настрій - Перемога!" та хіт-парад "Незламна Десятка", які щодня знайомлять слухачів з новими музичними треками українських виконавців, що були створені під час війни. За час роботи над проєктом, ефір радіостанції NRJ, окрім інформаційно-музичного майданчика, став ще й FM-платформою для розміщення на безоплатній основі соціальної реклами та інформаційних повідомлень, спрямованих на збереження життя громадян, пам'яток культури, допомогу волонтерським організаціям та ЗСУ. Ми змогли розказати і про добрі справи наших рекламодавців. Всі ці роботи забезпечили постійність та цілісність мовлення, що сприяло поверненню до прослуховування станції пулу цільової аудиторії радіо NRJ та продемонструвало рекламному ринку, що ми знову можемо використовувати всі рекламні інструменти заради бізнесу, який працює на перемогу. До речі, за індикатор внутрішнього моніторингу поведінки аудиторії ми взяли статистику підключень до онлайн-прослуховування нашої станції. Так, за період реалізації проекту, ми змогли повернути їх на кількісні показники довоєнного січня 2022 року. Ми вдячні за таку співпрацю і сподіваємось на подальші спільні проекти з НАМ та їхніми грантовими партнерами, адже до повного відновлення бюджетів на рекламному ринку, які б забезпечили життєздатність медіа, говорити ще зарано. Працюємо разом і далі заради Перемоги!" (Джерело: Сайт радіостанції).
 • 16.08.2022 В місті Горохів Луцького району Волинської області на частоті 105.2 МГц відновлено трансляцію Радіо Промінь. Від початку повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну і донедавна там дублювався канал Українське радіо (Джерело: Сторінка Всеволода Харківського у соцмережі Facebook).
 • 15.08.2022 Столична радіостанція "Європа Плюс Київ" (107.0 МГц, а також Інтернет-мовлення 48k. ACC+, Інтернет-мовлення 128k. та Інтернет-мовлення 192k.) - з гарними новинами! Стартує нова серія бізнес-інерв'ю, в рамках яких мова йде про сміливий Україський бізнес та проєкти, які наближають нашу країну до перемоги. Вже ціеї середи, 17-го серпня, з 14:00 до 16:00 Rus Novikov та експерт від компанії Doors4You Євген Сахневич говоритимуть про найбільший онлайн магазин дверей та його переваги. А також о 14:00 Антон Кучухідзе говоритиме про гральний бізнес під час війни та стан індустрії. 100% буде цікаво та корисно! Вмикайтеся на 107.0 FM (Джерело: Сторінка радіо "Європа Плюс Київ" у соцмережі Facebook).
 • 15.08.2022 Більшість із загальнонаціональних радіомовників утримують високі показники звучання україномовних пісень і використання державної мови в ефірі. Так, 11 із 15-ти радіостанцій ведуть передачі лише українською мовою. Це найвищі показники з часу запровадження мовних квот на радіо. Такими є дані моніторингу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за липень. Мовники, ведучі яких 100-відсотково спілкуються українською, - "Країна FM", "Шансон", "Наше радіо", "Радіо "Промінь", "Радіо Байрактар", "Авторадіо", "Перець FM", "Люкс FM", "Мелодія", "Kiss FM", "ХІТ FM". Показники інших радіостанцій такі: "Українське радіо", "Радіо "Культура" - 98%, "Пятница" - 96%, "Радіо НВ" - 92%. Водночас закон передбачає, що радіостанції повинні забезпечувати щонайменше 60% передач державною мовою упродовж доби. Отже, усі радіомовники дотримуються цієї законодавчої вимоги. Також із значним перевищенням законодавчої норми - 35% загального обсягу пісень - радіостанції пропонують слухачам україномовну пісню. "Країна FM", "Українське радіо", "Наше радіо", "Радіо "Культура" і "Радіо Байрактар" - наповнювали в липні свої ефіри тільки піснями українською. Ці показники високі і в радіостанцій "Радіо "Промінь" - 95% і "Радіо НВ" - 84%. Інші радіостанції балансують у проміжку між 40 і 50%: "Шансон" - 43%, "Перець FM" - 44%, "Люкс FM" - 45%, "Авторадіо" - 48%. Тобто за останні півроку "Радіо Байрактар" і "Наше радіо" докорінно змінили концепції і перевтілилися на мовників зі 100-відсотковими показниками україномовних пісень і мови розмови ведучих. Для радіостанцій, у плейлистах яких здебільшого пісні мовами ЄС, частка пісень українською законом встановлена на рівні не менше як 25%. Серед загальнонаціональних українських радіостанцій є три мовники із такою специфікою наповнення музичного ефіру. Їхні результати моніторингу - "Kiss FM" - 31%, "Мелодія" і "Ніt FM" - 29% україномовних пісень. Зміни, що спостерігалися в показниках мовників порівняно з попереднім місяцем, коливалися в межах від 1 до 4%. Це свідчить про стабільну роботу радіостанцій і їхнє прагнення виконувати законодавчі норми. Обсяг моніторингу - цілодобовий. Він проводився у будь-який вибірковий день місяця. При цьому показник виконання законодавчих квот визначався упродовж доби, а також у проміжках часу між 07.00 та 14.00 і між 15.00 та 22.00. До загального обсягу пісень не зараховувались музичні твори без текстового супроводу. Моніторинг Національної ради спрямований на те, щоб відстежити дотримання радіостанціями частин другої, третьої і п'ятої статті 9 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (Джерело: Сайт Нацради).
 • 15.08.2022 У суботу, 20 серпня, відбудеться перша в українській історії пряма радійна трансляція боксерського поєдинку. Слухачі Радіо Промінь почують трансляцію бою між чинним чемпіоном світу, українцем Олександром Усиком, та британським боксером Ентоні Джошуа. Вечір Великого боксу стартує на Радіо Промінь о 23:00, а вже в 00:50 21 серпня розпочнеться пряма трансляція поєдинку. Коментуватимуть поєдинок найкращі спортивні коментатори Радіо Промінь: Олександр Монзолевський та Костянтин Дульцев разом з ведучим Дмитром Захарченком. Одночасно на фейсбук-сторінці Радіо Промінь буде доступною жива відеотрансляція зі студії, де працюватимуть коментатори. Отже, у будь-якій точці світу можна буде дивитися поєдинок на місцевому каналі чи сервісі та слухати при цьому трансляцію від українських коментаторів. Пряму трансляцію бою також покажуть регіональні телеканали Суспільного Мовлення (Суспільне Вінниця, Суспільне Чернігів тощо). "Радіо Промінь - беззаперечний лідер серед українських радіостанцій у висвітленні великих спортивних подій. Саме у нас з'явилися перші радійні трансляції Чемпіонату Європи з футболу та Олімпійських ігор, завдяки нам в Україні з'явилася перша жінка-футбольна коментаторка, а тепер надійшла черга великого боксу. Бій Усик - Джошуа точно буде яскравим та захопливим, і наші коментатори зроблять усе, щоб слухачі Радіо Промінь не пропустили жодного удару й жодної емоції цієї битви", - сказав виконавчий продюсер Радіо Промінь Максим Яковенко. Нагадаємо, українець Олександр Усик та британець Ентоні Джошуа битимуться одразу за п'ять титулів чемпіона світу: пояси WBA Super, IBF, WBO, IBO та The Ring. Це буде матч-реванш: перша зустріч між боксерами восени минулого року завершилася перемогою Олександра Усика за очками. Тоді рішення суддів було одноголосним і всі чемпіонські пояси Джошуа перейшли до українця. Радіо Промінь - перша музична радіостанція України, що працює в ефірі з 1965 року. За форматом - музично-інформаційний канал. Має загальнонаціональне покриття, мовить 24 години на добу. На чемпіонаті Європи з футболу 2020 року Радіо Промінь вперше запросило до коментування міжнародного футбольного змагання жінку-коментаторку Галину Вініченко. З усіма частотами в регіонах та лінками на соцмережі Суспільного можна ознайомитися за посиланням. Радіоканали Суспільного також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio (Джерело: Сайт АТ НСТУ).
 • 15.08.2022 Фонд Розвитку Української Музики разом зі столичною мережевою станцією Україномовне радіо "Країна FM" (Київ-100.0 МГц та T-DAB, Черкаси-90.6 МГц, Одеса-91.0 МГц, Полтава-98.7 МГц, Миколаїв-98.8 МГц, Краматорськ-99.0 МГц, Нікополь-99.9 МГц, Хмельницький-100.1 МГц, Кривий Ріг-100.2 МГц, Павлоград-100.2 МГц, Запоріжжя-100.3 МГц, Кропивницький-100.5 МГц, Суми-100.8 МГц, Львів-101.3 МГц, Ужгород-102.4 МГц, Вінниця-103.2 МГц, Прилуки-104.8 МГц, Умань-104.9 МГц, Жашків-105.9 МГц, Дніпро-106.4 МГц, Вознесенськ-106.9 МГц, Біла Церква-107.2 МГц, Харків-107.4 МГц, Лубни-107.6 МГц, а також Інтернет-мовлення 128k.) розширили формат програми #Weekno_Chart! Відтепер програма буде тривати дві години. Все для того щоб можна було краще розслухати найпопулярніші українські пісні ютюбу! Ведуча програми Марієтта Буневич вже готується до ефіру, який відбудеться на Країні FM завтра (у вівторок ) о 16:00 і в середу о 10:00. А нижче табличка Яскравого Топу на цьому тижні. Вітаємо всіх хто увійшов в цю круту десятку популярності. 1. Kava Tsikava та Grohotsky Igor - Дихати - https://youtu.be/h5TQoDIBU60. 2. alyona alyona - За нами перемога - https://youtu.be/gmw7pxMnbbI. 3. Паліндром - Кафе Надія - https://youtu.be/VpwNqzFVC7k. 4. ROXOLANA - Не бійся - https://youtu.be/tfkkP4UnEEg. 5. Структура Щастя - ДРУГ - https://youtu.be/QuFMV1JTQ8M. 6. Masha Danilova - Я ХОЧУ - https://youtu.be/9Z_JKg6ocjs. 7. Romoza - Просто хороші люди - https://youtu.be/aAakArcc5nw. 8. SHUMEI - Online - https://youtu.be/mesSUHPapR0. 9. Артем Лоік (feat. Абіє) - До перемоги - https://youtu.be/Axcy28kMGN0. 10. ЮЮ - Довбании? світ - https://youtu.be/L3TMNSTlS_0. Слухайте Яскравий Плейлист за посиланням - https://weekno.net/?playlist=1&top=4. Дякуємо бренду Гетьман за підтримку української музики! (Джерело: Сторінка Фонду Розвитку Української Музики у соцмережі Facebook).
 • 15.08.2022 Завдяки активним слухачам Концерн РРТ сьогодні ввечері відновив мовлення Радіо Культура на частоті 88.3 МГц у Черкасах. До цього на цій частоті дублювалося Українське радіо. А тижнем раніше у Черкасах було відновлено мовлення Радіо Промінь (98.6 МГц) (Джерело: Сторінка Всеволода Харківського у соцмережі Facebook).
 • 15.08.2022 Сьогодні, у понеділок, 15 серпня, в ефірі програми "Сьогодні. Ввечері" на Українському Радіо говоритимуть про роботу банківської системи в умовах повномасштабної війни та регулювання валютного ринку. В гостях студії - перша заступниця Голови Національного банку України Катерина Рожкова. Початок розмови о 18:35. Ведучий - Владислав Красніцький. У програмі, зокрема, говоритимуть про таке: як працюють банківські установи на прифронтових і тимчасово окупованих територіях; чи вдалося Нацбанку стабілізувати валютний ринок та чи зніме він обмеження щодо курсу продажу валюти; як захищають вкладення українців від інфляції; чи планує Нацбанк додаткову емісію гривні та чи є запас міцності для втримання національної валюти в межах курсу 36,6 гривні за долар. Відразу по завершенні програми запис інтерв'ю буде доступний за посиланням. Українське Радіо можна слухати в FM та AM-діапазонах по всій країні. З усіма частотами Українського Радіо в регіонах та лінками на соцмережі Суспільного можна ознайомитися за посиланням. Українське Радіо також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку "Дія" (Джерело: Сайт АТ НСТУ).
 • 15.08.2022 "7 причин не здаватися!" - саме з цієї теми столична мережева станція "Radio M" (Київ-89.4 МГц, Краматорськ-87.5 МГц, Запоріжжя-88.8 МГц, Мар'їнка-89.8 МГц, Кременчук-97.9 МГц, Миколаївка-101.7 МГц, Покровськ-103.7 МГц, Гірник-105.5 МГц, а також Інтернет-мовлення 64k. AAC+, Інтернет-мовлення 128k., Інтернет-мовлення 128k. AAC+ та Інтернет-мовлення 320k.) розпочинає новий проєкт "Епідемія доброти" разом з капеланом Олександрою Андріяшиною. Щопонеділка о 18:00 Олександра Андріяшина разом буде ділитися зі слухачами порадами та перемогами, запитаннями та відповідями, досвідом того, як поширювати добро, як перемагати зло. Сила слова та посмішки, сила волонтерської гривні, сила дружних обіймів та дзвінка родичам - то дійсно потужна сила! Тож, сіємо не паніку, а епідемію доброти! Телефонуйте, долучайтесь під час прямого етеру за номером 0 800 30 14 13! Вам точно є що сказати, не залежно від того, що ви пережили, де ви є і як почуваєтесь. Radio M - ми тут заради тебе (Джерело: Сторінка "Radio M" у соцмережі Facebook).
 • 15.08.2022 "Громадське радіо" повідомило, що втратило зв'язок зі своїм передавачем у Краматорську. Загалом після початку повномасштабної російської агресії мовник втратив на Донбасі 8 передавачів. "Передавач "Громадського радіо" у Краматорську зник зі зв'язку. Поки невідомо, що з ним, очікуємо інформації від спеціалістів. Із 24 лютого ГР втратило 8 передавачів на Донбасі, 2, що лишаються (Краматорськ і Гірник) час від часу виходять з ладу. Ми надалі мовимо у Києві і Львові", - йдеться в повідомленні. Рік тому "Громадське радіо" повідомило, що мусить тимчасово вимикнути 7 передавачів на Донбасі через нестачу фінансування (Джерело: Портал "Детектор медіа").
 • 15.08.2022 Відтепер уманський ефір білоцерківської мережевої радіостанції "Бліц-FM" можна слухати й в Інтернеті. Трансляції доступні за посиланнями https://stream.blits-fm.ua/aac32.m3u та https://stream.blits-fm.ua/aac32.m3u.m3u, бітрейт - 320k. Нагадаємо - радіо "Бліц-FM" веде мовлення в Умані на частоті 90.6 МГц. Уманський ефір відрізняється від білоцерківського наявністю місцевих включень інформаційно-рекламного характеру, а також - у період дії воєнного стану - повідомленнями про повітряні тривоги в Умані (Джерело: Інформацію надав Ігор Малашенко).
 • 15.08.2022 Рівненська компанія "Радіодім" інформує про те, що 15-16 серпня у роботі онлайн-радіо в застосунку можливі тимчасові перебої у зв'язку з проведенням технічних робіт на сервері. Компанія просить вибачення за можливі незручності. Інженери компанії працюють над тим, щоб надавати вам ще якісніші послуги (Джерело: Сторінка компанії "Радіодім" у соцмережі Facebook).
 • 15.08.2022 Вперше в історії радіомовлення в Україні - радіотрансляція бою зі студії Радіо Промінь! 20 серпня о 23:00 бій Олександра Усика і Ентоні Джошуа. Вмикайте Радіо Промінь о 22:00, або слухайте в застосунку suspilne.radio. Відеотрансляція зі студії радіо почнеться о 22:00, тому не забудьте підписатись на Радіо Промінь у Facebook (Джерело: Сторінка Радіо Промінь у соцмережі Facebook).
 • 14.08.2022 В місті Шацьк Ковельського району Волинської області на частоті 97.4 МГц відновлено трансляцію програм Радіо Промінь. Від початку повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну на цій частоті дублювались програми радіостанції Українське радіо, що веде в місті мовлення на частоті 101.5 МГц (Джерело: Сторінка Всеволода Харківського у соцмережі Facebook).
 • 13.08.2022 Новий зірковий проєкт "Невідомий фронт" - незабаром на хвилях столичної сателітарної мережевої станції "Армія FM - Військове радіо" (Київ - 94.6 МГц та T-DAB, Карлівка-87.8 МГц, Бердичів-87.9 МГц, Бахмут-88.8 МГц, Новояворівськ-88.9 МГц, Краматорськ - 89.0 МГц, Полтава-90.2 МГц, Новотошківка - 90.8 МГц, Запоріжжя-91.2 МГц, Авдіївка-91.2 МГц та 99.0 МГц, Львів-92.4 МГц, Піски-94.0 МГц, Лебединське-95.0 МГц, Гранітне - 98.5 МГц, Новоград-Волинський-98.9 МГц, Вінниця-99.3 МГц, Торецьк-101.2 МГц, Покровськ-101.4 МГц, Костянтинівка - 102.4 МГц, Миколаїв-103.3 МГц, Житомир-104.5 МГц, Новотошківське - 106.1 МГц, Гірник-106.4 МГц, а також Інтернет-мовлення 256k.). Цього тижня журналісти станції спілкувались з актором та телеведучим Юрієм Горбуновим. Скоро в ефірі: історія Юрія про війну, волонтерство, концерти на передовій, підтримку наших захисників. Відеоверсія - на Військове телебачення України (Джерело: Сторінка радіостанції "Армія FM - Військове радіо" у соцмережі Facebook).
 • 13.08.2022 Решетилівське радіо "ReLife 91.1 FM" (91.1 МГц та Інтернет-мовлення 256k. AAC+) представляє благодійний концерт в форматі LIVE SESSION - Ukie'z | LIVE SESSION | ReLIFE FM STUDIO. Дата: 14.08.2022 (неділя). Час: 20:00. Місце зустрічі: https://youtu.be/LgNCpzw3udM. Студійний виступ проекту Ukie'z на ReLIFE FM (Решетилівка). Інтерв'юер - Ярослав Журавель! Ukiez - це музично-мистецька формація, що складається з відомого художника та письменника Івана Семесюка (спів, вістл, губна гармошка), телеведучого та музиканта Богдана Буткевича (гітара, вокал, перкусія), композитора Дмитра Данова (скрипка), та Наді Каламєєць (вокал, бек-вокал). Ім'я колективу походить від жаргонної назви українських емігрантів у Канаді та США на початку 20-го століття. Проект працює в авторському стилі "аппалач Ярославни", чи, якщо точніше - alt-folk (alternative folk). Який поєднує в собі українську стародавню музичну традицію та ірландо-американський мелодизм. Головною мистецькою задачею колектив вважає створення нової української музичної гармонії, без нашарувань радянсько-російського ерзацу. Ukie'z - насичений непересічними сенсами проєкт, це цілий світ, що існує в просторі та в часі. Від Америки до Великого Князівства Литовського, від Австралії до Гетьманщини, від Великих Озер до волинського Світязя, всюди є ми українці - юкіз. https://youtu.be/LgNCpzw3udM (Джерело: Сторінка радіо "ReLife 91.1 FM" у соцмережі Facebook).
 • 12.08.2022 У Києві змінився сигнал RDS на двох частотах. На частоті 97.2 МГц, де працює Радіо Промінь, RDS наразі має наступний вигляд: UA: RADIO / Suspilne / Radio / Promin. RT тут має вигляд: UA: Radio Promin. На частоті 97.6 МГц, де веде мовлення Радіо Культура, RDS наразі має наступний вигляд: UA: RADIO / Suspilne / Radio / Kultura. RT має на цій частоті наступний вигляд: UA: Radio Kultura 97.6 MHz (Власна інформація).
 • 12.08.2022 Сьогодні в місті Дніпро на частоті 89.7 МГц розпочато трансляції програм столичної мережевої станції "Стильне радіо Перець FM". Про це йдеться на ФБ-сторінці станції "Друзі, наші улюблені слухачі Перець FM! Відтепер є можливість слухати нас на хвилі 89,7 FM у місті Дніпро. А якщо у вашому місті немає Перець FM, для вас доступний офіційний сайт радіостанції та мобільні додатки за посиланням - https://radioclub.ua/applications. Разом з вами до перемоги!". Нагадаємо - частоту 89.7 МГц ТРК Клас отримала на конкурсі в листопаді минулого року (Джерело: Сторінка "Стильного радіо Перець FM" у соцмережі Facebook).
 • 12.08.2022 Сьогодні канівське "Радіо Магніт" (99.7 МГц та Інтернет-мовлення 128k.) святкує своє 4-річчя! Вмикайте хвилю 99.7 FM у Каневі о 8:00 і святкуйте разом із "Радіо Магніт"! (Джерело: Сторінка "Радіо Магніт" у соцмережі Facebook).
 • 11.08.2022 Чому? Чому? Чому? За допомогою техніки "п'яти чому" івано-франківська мережева станція "Західний полюс" (Івано-Франківськ-104.3 МГц, Яблуниця-92.4 МГц, Калуш-105.5 МГц, а також Інтернет-мовлення 32k. AAC+, Інтернет-мовлення Калуш 32k. AAC+, Інтернет-мовлення 128k. та Інтернет-мовлення 320k.) допомагатиме з'ясовувати причини та наслідки наших страхів - основи будь-яких проблем і стереотипів у проєкті "5 ЧОМУ". До завершення літа на Найтеплішому щодень о 17:20. І "5 чому?" нам у поміч! (Джерело: Сторінка радіо "Західний полюс" у соцмережі Facebook).
 • 10.08.2022 Радіостанція Українське радіо розпочала мовлення в місті Канів Черкаської області. Трансляції здійснюються на частоті 88.6 МГц, яку АТ НСТУ отримало на конкурсі в листопаді минулого року (Джерело: Портал "Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні").
 • 10.08.2022 В місті Первомайськ Миколаївської області розпочато повноцінне мовлення на частоті 92.2 МГц, яка належить АТ НСТУ і призначена для трансляції програм Радіо Культура. Наразі на даній частоті транслюються програми каналу Українське радіо (без включень Радіо Культура з 16:00 до 19:00). Нагадаємо - дане частотне присвоєння АТ НСТУ отримало на конкурсі, що відбувся в листопаді минулого року. 20-го липня поточного року на частоті спостерігалося тестове мовлення (Джерело: Портал "Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні").
 • 10.08.2022 Столична сателітарна мережева станція "Армія FM - Військове радіо" (Київ - 94.6 МГц та T-DAB, Карлівка-87.8 МГц, Бердичів-87.9 МГц, Бахмут-88.8 МГц, Новояворівськ-88.9 МГц, Краматорськ - 89.0 МГц, Полтава-90.2 МГц, Новотошківка - 90.8 МГц, Запоріжжя-91.2 МГц, Авдіївка-91.2 МГц та 99.0 МГц, Львів-92.4 МГц, Піски-94.0 МГц, Лебединське-95.0 МГц, Гранітне - 98.5 МГц, Новоград-Волинський-98.9 МГц, Вінниця-99.3 МГц, Торецьк-101.2 МГц, Покровськ-101.4 МГц, Костянтинівка - 102.4 МГц, Миколаїв-103.3 МГц, Житомир-104.5 МГц, Новотошківське - 106.1 МГц, Гірник-106.4 МГц, а також Інтернет-мовлення 256k.) долучається до Всеукраїнської інформаційної кампанії #ЗнайСвоїПрава_кредити, яку проводить Національний банк України. Про особливості захисту фінансових прав військових і членів їхніх родин слухайте сьогодні о 16:15. Гостею Спецефіру буде Ольга Любайчук, начальниця Управління захисту прав споживачів фінансових послуг НБУ (Джерело: Сторінка радіостанції "Армія FM - Військове радіо" у соцмережі Facebook).
 • 9.08.2022 Столична радіостанція "Джем FM", що з 1-го серпня припинила роботу на частоті 95.6 МГц, а також зупинила онлайн-мовлення, офіційно повідомляє про припинення мовлення: "Друзі! Нам нелегко далось це рішення. Нас об'єднують 17 років рок-н-ролу, міцної дружби та душевних пісень. Ми вдячні кожному з вас. З важким серцем повідомляємо: у зв'язку з фінансовими проблемами, що спричинила війна та критичною ситуацією на рекламному ринку країни, Джем ФМ тимчасово припиняє ефірне мовлення у Києві на частоті 95.6 та у мережі Internet. Ми все подолаємо, і Територія Нашої Свободи на Джем ФМ ще запалає у наших серцях. P.S. Не можемо залишити вас без прощального подарунку. Юрій Петровічев та Марта Папич розказують подробиці у відео. Реквізити для донатів: Крила для України: https://donate.itukraine.org.ua, БО Згуртовані: https://united.if.ua. Скріншоти донатів надсилайте у коментарях до посту. Все буде Україна!" (Джерело: Сторінка радіо "Джем FM" у соцмережі Facebook).
 • 9.08.2022 Від 24 лютого 2022 року Україна почала жити в зовсім іншій реальності. Війна змінила нас і нашу країну. Сьогодні нам доводиться жити у нових умовах, за новими правилами. Проект "Нові правила" на хвилі дніпровського радіо "Європа Плюс Дніпро" (102.5 МГц та Інтернет-мовлення 128k.) піднімає питання із різних сфер нашого життя, проблеми, які зараз хвилюють багатьох українців. У програмі розглядають також широкий спектр нових правил взаємодії у містах, нових викликів та переоцінки цінностей. Обговорення нових правил допоможе багатьом людям легше адаптуватись, знайти підтримку та відчути опору, яка зараз необхідна багатьом людям. Приєднуйтесь до ефірів 15 серпня з 8-ї до 10-ї ранку на 102.5 FM (Джерело: Сторінка радіо "Європа Плюс Дніпро" у соцмережі Facebook).
 • 9.08.2022 Столична радіостанція Radio JAZZ офіційно повідомляє про повернення в ефір: "Ми повернулися до ефіру! Київ - 104.6 FM. Запоріжжя - 89.9 FM. А у Львові до нашої Перемоги на хвилі 105.4 FM буде гордо мовити й надихати Радіо Байрактар. Отже, знову слухайте Radio Jazz в ефірі, на нашому сайті та в мобільному додатку RadioPlayer. Дякуємо всім вам за сотні повідомлень й любов до Джазу. Разом переможемо!" (Джерело: Сторінка Radio JAZZ у соцмережі Facebook).
 • 9.08.2022 Сьогодні о 17:15 слухайте на хвилях столичної сателітарної мережевої станції "Армія FM - Військове радіо" (Київ - 94.6 МГц та T-DAB, Карлівка-87.8 МГц, Бердичів-87.9 МГц, Бахмут-88.8 МГц, Новояворівськ-88.9 МГц, Краматорськ - 89.0 МГц, Полтава-90.2 МГц, Новотошківка - 90.8 МГц, Запоріжжя-91.2 МГц, Авдіївка-91.2 МГц та 99.0 МГц, Львів-92.4 МГц, Піски-94.0 МГц, Лебединське-95.0 МГц, Гранітне - 98.5 МГц, Новоград-Волинський-98.9 МГц, Вінниця-99.3 МГц, Торецьк-101.2 МГц, Покровськ-101.4 МГц, Костянтинівка - 102.4 МГц, Миколаїв-103.3 МГц, Житомир-104.5 МГц, Новотошківське - 106.1 МГц, Гірник-106.4 МГц, а також Інтернет-мовлення 256k.) Спецефір з ветераном Павлом Ковальським. Він зараз бере участь у підготовці до Warrior Games. В ефірі ви дізнаєтесь про нюанси цих змагань та чим відрізняються Warrior Games і Invictus Games (Джерело: Сторінка радіостанції "Армія FM - Військове радіо" у соцмережі Facebook).
 • 9.08.2022 В місті Білгород-Дністровський Одеської області розпочали мовлення два канали Суспільного радіо. На частоті 93.9 МГц запрацював передавач Радіо Культура, а на частоті 97.2 МГц розпочалися трансляції програм Радіо Промінь. Нагадаємо - обидві частоти АТ НСТУ отримало на конкурсах, що відбулися в листопаді минулого року (Джерело: Портал "Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні").
 • 9.08.2022 Радіостанція Radio JAZZ сьогодні відновила мовлення у Києві на частоті 104.6 МГц і працює у звичному режимі. Присутній також звичний RDS. Нагадаємо - після хакерської атаки на сервери радіогрупи "ТАВР Медіа", що мала місце 21-го липня, передавач на частоті 104.6 МГц у Києві працював в режимі відкритої несучої, а з 28-го липня його було взагалі вимкнено (Власна інформація).
 • 8.08.2022 Сьогодні відзначаємо День військ зв'язку. Тож о 16:15 на хвилях столичної сателітарної мережевої станції "Армія FM - Військове радіо" (Київ - 94.6 МГц та T-DAB, Карлівка-87.8 МГц, Бердичів-87.9 МГц, Бахмут-88.8 МГц, Новояворівськ-88.9 МГц, Краматорськ - 89.0 МГц, Полтава-90.2 МГц, Новотошківка - 90.8 МГц, Запоріжжя-91.2 МГц, Авдіївка-91.2 МГц та 99.0 МГц, Львів-92.4 МГц, Піски-94.0 МГц, Лебединське-95.0 МГц, Гранітне - 98.5 МГц, Новоград-Волинський-98.9 МГц, Вінниця-99.3 МГц, Торецьк-101.2 МГц, Покровськ-101.4 МГц, Костянтинівка - 102.4 МГц, Миколаїв-103.3 МГц, Житомир-104.5 МГц, Новотошківське - 106.1 МГц, Гірник-106.4 МГц, а також Інтернет-мовлення 256k.) - Спецефір із досвідченим зв'язківцем - військовослужбовцем одного з підрозділів підпорядкування Командування Військ зв'язку та кібербезпеки Збройних Сил України. Розмова піде про важливість військового зв'язку, види зв'язку, які використовуються на фронті та необхідні дії для недопущення отримання ворогом нашої інформації (Джерело: Сторінка радіостанції "Армія FM - Військове радіо" у соцмережі Facebook).
 • 6.08.2022 Хтось запитує у Бога: "Що я маю робити саме зараз? Де я маю бути?"... А на Світлому радіо "Еммануїл" ВАКАНСІЯ звукорежисера! Студія звукозапису радіостанції розташована у Києві, вона грамотно технічно та акустично оформлена, а найголовніше - ця робота ще і спілкування із чудовими співробітниками, волонтерами, дикторами, музикантами та створення нових програм і фонограм для світлого радіомовлення. На Світлому радіо "Еммануїл" моляться, щоб на вакантне місце звукорежисера продакшн студії до компанії прийшла світла, божа людина, яка увіллється в команду, яка отримала одкровення про добру місію радіостанції "Еммануїл" і хоче брати участь у роботі радіостанції. На станції очікують листа на електронну адресу (Джерело: Сторінка Світлого радіо "Еммануїл" у соцмережі Facebook).
 • 6.08.2022 Мережа аптек "D.S." вкотре підтримала реалізацію креативного проєкту до Дня Незалежності України на хвилях львівської мережевої станції "Львівська хвиля" (Львів-100.8 МГц, Олевськ-88.9 МГц, Горохів-89.4 МГц, Шацьк-89.6 МГц, Любомль-90.3 МГц, Борислав-91.7 МГц, Сарни-98.1 МГц, Олика-98.8 МГц, Славута-100.0 МГц, Малин-100.9 МГц, Мала Тур'я-101.5 МГц, Любешів-102.6 МГц, Коростів-104.4 МГц, Нововолинськ-105.0 МГц, Городенка-105.3 МГц, Горішня Вигнанка-105.9 МГц, Зарічне-107.1 МГц, Полонне-107.5 МГц, Кам'янець-Подільський-105.7 МГц, а також Інтернет-мовлення та Інтернет-мовлення 64k. AAC+, Інтернет-мовлення 96k., Інтернет-мовлення 128k. та Інтернет-мовлення 320k.). Цьогоріч спецпроєкт називається "Вкрадені українські пісні". Програми виходитимуть щобудня від 1 до 23 серпня двічі на день - о 14:40 та 17:30, а повтор усіх випусків відбудеться з 8:00 до 21:00 на День Незалежності. У кожному випуску слухачі почують 1-2 пісні, які в різний час впродовж XVIII - XXІ ст. були перелицьовані російською мовою або просто оголошені споконвічно російським культурним надбанням. Під час ефірів ви ознайомитесь із офіційною радянсько-російською версією походження цих музичних творів і спростуванням цих домислів на користь українського походження пісень. Проєкт містить низку фактів, які розвінчують імперську ідеологію росіян щодо українців, і дає змогу відродити забуті чи й незнані зовсім українські прототипи пісенних творів. Чому "Перша російська симфонія" не є російською, як народилася знана всім з дитинства оперета "Весілля в Малинівці", звідки на пострадянських просторах вигулькнув "Дим сігарєт с мєнтолом", як "Край, мій рідний край" Миколи Мозгового привласнили російські рок-виконавці, а обрядова пісня "Добрий вечір тобі" зазвучала російською? Слухайте відповіді на ці й інші питання у рамках проєкту на таких частотах: Львів 100,8 FM; Сколе 104,4 FM; Борислав 91,7 FM; Чортків 105,9 FM; Львів 100,8 FM; Кам'янець-Подільський 105,7 FM; Шацьк 89,6 FM; Любешів 102,6 FM; Зарічне 107,1 FM; Малин 100,9 FM; Олевськ 88,9 FM. Рекомендуємо! (Джерело: Сторінка Мережі аптек "D.S." у соцмережі Facebook).
 • 5.08.2022 Радіостанція "Українське радіо" розпочала мовлення в ефірі міста Лозова Харківської області. Трансляції здійснюються на частоті 106.3 МГц, яку АТ НСТУ отримало на конкурсі в листопаді минулого року. Обласних врізок на даній частоті наразі немає. А тим часом в ефірі місцевої радіостанції "Лозова", що веде мовлення на частоті 106.7 МГц, відтепер звучать програми радіостанції Радіо "Промінь" (від початку дії воєнного стану станція тимчасово транслювала "Українське Радіо") (Джерело: Портал "Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні").
 • 5.08.2022 Сьогодні у Києві було відключено передавач радіостанції "Бізнес Радіо" (93.8 МГц). Мовлення станції в мережі Інтернет триває за звичними посиланнями (32k. AAC+, 96k. AAC+, 128k. та 320k.). Решта радіостанцій, що входять до складу "Бізнес Радіо Групи" (DJ FM, Радіо Шансон, Power FM) працюють у столиці у звичному режимі (Власна інформація).
 • 5.08.2022 Радіостанція "Radio M" офіційно повідомляє про початок мовлення у Києві: "Те, на що очікували та про що так давно мріяли! Відтепер Radio M можна слухати на FM-хвилі 89,4 у КИЄВІ та області! Діліться цією чудовою новиною із друзями: - зробіть репост цього поста; - тегніть у коментарях двух друзів; - та беріть участь у розіграші мерчу від нас. Radio M тепер ще ближче. P.S. Долучайтесь до наших програм - в прямому ефірі розігруємо ще більше крутих подарунків" (Джерело: Сторінка "Radio M" у соцмережі Facebook).
 • 5.08.2022 Задля кращого мовлення українських телерадіоорганізацій у прикордонній Чернігівській області і забезпечення українським мовленням тимчасово окупованих територій Запорізької області було вивчено й узгоджено можливість збільшити потужності радіо і телевізійних передавачів у населених пунктах цих областей, а також у м. Миколаєві. Стосовно реалізації державної інформаційної політики до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення зверталися обласні військові адміністрації. Регулятор узгодив питання збільшення потужності передавачів із мовниками, постачальниками електронних комунікаційних послуг, Українським державним центром радіочастот і Генштабом ЗСУ. Завдяки плідній співпраці усіх сторін стало можливим на час воєнного стану збільшити потужності таких передавачів: а) радіостанцій "Радіо Марія", "РадіоМ", "Radio JAZZ" у м. Запоріжжі; б) цифрових мультиплексів МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 у м. Запоріжжі; в) радіопрограм Суспільного у Чернігові та області; г) програми "Українське радіо" у м. Миколаєві. Крім того, завдяки зусиллям Концерну РРТ і ТОВ "Зеонбуд" вдалося забезпечити тимчасову роботу з іншого об'єкта Концерну в Запорізькій області цифрових мультиплексів і "Українського радіо". До окупації вони мовили з Оріхова. Національна рада вдячна усім, хто попри фінансові й технічні труднощі продовжує боротьбу на інформаційному фронті (Джерело: Сайт Нацради).
 • 5.08.2022 На прилуцькій радіостанції "ТІМ-FM" (Білещина-95.7 МГц, Чернігів-102.4 МГц, а також Інтернет-мовлення 64k. AAC+ та Інтернет-мовлення 320k.) вирішили не дати рашистам відібрати у нас право на: Життя, Позитивні емоції, Кохати, Здатність творити гарну музику і відчувати! Кожне повернення в етер наших програм до війни-це МАНІФЕСТ: "Рашисти, ідіть за російським кораблем - ми все одно будемо жити,боротися любити і творити!". Сьогодні о 22:00 для вас - дві години найкращої УКРАЇНСЬКОЇ електронної музики від DJ TAMPLIER -DJ SURVIVOR. "А ви думали, що Україна так просто. Україна - це супер. Україна - це ексклюзив" (Ліна Костенко). Вмикайте Прилуки 95.7 Чернігів 102.4 (Джерело: Сторінка радіо "ТІМ-FM" у соцмережі Facebook).
 • 5.08.2022 Новий проєкт від команди столичної радіостанції "Київ FM" (98.0 МГц, а також Інтернет-мовлення 64k. AAC+, Інтернет-мовлення 128k. та Інтернет-мовлення 320k.)!! "Народжені вільними" - це спецпроєкт до Дня незалежності. У ньому маленькі українці розповідатимуть про те, яким вони бачать нашу країну у майбутньому, як розуміють поняття "незалежність", кого вважають ворогами України і що готові зробити, задля процвітання України. Старт проєкту - 8 серпня!!! Ведуча - Євгенія Бритик. Зустрічайте в ефірі вже цього понеділка, не пропустіть! (Джерело: Сторінка радіостанції "Київ FM" у соцмережі Facebook).
 • 5.08.2022 Вчинками наших дітей захоплюється увесь світ! А ми, за потоком інших новин, часто губимо до таких повідомлень увагу… Львівська мережева станція "Радіо ПЕРШЕ" (Львів - 88.2 МГц, Броди-89.2 МГц, а також Інтернет-мовлення 128k. та Інтернет-мовлення 256k.) береться виправляти ситуацію! До Дня молоді слухайте в ефірі станції проєкт "ДІТИ ПЕРЕМОГИ"! Із 8 по 12 серпня (щодня о 10:10, 14:10 і 18:10) ведучі радіостанції проведуть марафон інтерв'ю з молодими людьми, які в різний спосіб долучаються до підтримки українських військових. Слухайте та переказуйте іншим! Ці гості достойні того, щоб про них говорив увесь світ! (Джерело: Сторінка радіостанції "Радіо ПЕРШЕ" у соцмережі Facebook).
 • 5.08.2022 Ладижинська радіостанція "Подільське радіо" 103.9FM (103.9 МГц, а також Інтернет-мовлення 64k. AAC+, Інтернет-мовлення 320k. та Інтернет-мовлення 320k.) представляє автомобільний радіопроект "Головна дорога". Кожного понеділка на вас чекає розмова про автомобілі і все що з ними повязано. Цікаві гості, позитивний настрій та подарунки у новому автомобільному радіо шоу "Головна дорога". Слухайте по понедіках з 18:00 до 19:00 години та повтор у середу о 12:00 (Джерело: Сторінка радіостанції "Подільське радіо" 103.9FM у соцмережі Facebook).
 • 4.08.2022 Сьогодні у Києві розпочалися трансляції програм радіостанції "Радіо М" (ТОВ "ТРК "Можливість"). Трансляції здійснюються на частоті 89.4 МГц, де у середині дня стояла відкрита несуча, а ближче до вечора почалося звукове мовлення. Потужність передавача невідома, RDS відсутній. "Радіо М" - інформаційно-розважальна радіостанція з великим відсотком програм релігійного та соціального спрямування. В її ефірі звучить сучасна християнська та інша неагресивна музика, різноманітні авторські проєкти, а гостями студії є лікарі, спортсмени, волонтери, працівники культури, представники релігійних організацій. Існує з 2012-го року, коли вона розпочала мовлення як локальна станція "Можливість" з мовленням на міста Слов'янськ і Краматорськ Донецької області. Згодом станція обладнала студію у столиці, почала розвивати мережу і змінила свій позивний на "Радіо М". Частота 89.4 МГц у Києві є новою - вона не виставлялася на конкурс і жодних рішень щодо її використання офіційно не оприлюднювалося. Однак, під час вечірнього ефіру станції один з ведучих привітав киян з початком мовлення "Радіо М" в ефірі столиці - отже, судячи з усього, можна припустити, що мовлення станції у Києві є легальним. Нагадаємо - від початку повномасштабного вторгнення війсь рф в Україну 24-го лютого через впровадження у країні воєнного стану було скасовано всі конкурси на частоти. Однак, за цей час в Україні розпочалося мовлення на кількох "неліцензійних" частотах. Зокрема, "Громадське радіо" зазвучало у Львові, тернопільське радіо "Файне місто" почало розбудовувати мережу по області, а в Баранівці Житомирської області, за деякими даними, в березні почала мовлення місцева радіостудія. Портал ProRadio.Org.Ua свого часу вже звертався до Нацради з ТРМ із проханням роз'яснити ситуацію та процедуру видачі дозволів на використання частот, однак, офіційної відповіді поки не отримав (Власна інформація).
 • 4.08.2022 Після переходу одного з п'яти напрямів "Радіо SUN FM Ukraine" - "Южного радио" - на українську мову й український контент стався сплеск уваги з боку українськомовної аудиторії. "Так, у нас були з приводу цього дослідження. Коли ми перейшли повністю на українську мову, у нас почався бум заходів цієї частини інтернету. Ми почали відстежувати, звідки нас слухають, звідки заходять, і побачили, що сплеск був з усієї території країни", - розповів "Детектору медіа" Іван Шкуренко, керівник проєкту "Радіо SUN FM Ukraine". За його словами, поменшало відвідувачів з Росії, Казахстану тощо, але вони залишалися. А 26 липня з огляду на це, а також позицію команди радіостанції "Южное радио" і набуття чинності деяких норм мовного закону цей канал переформатували. Оновлений канал проєкту "Радіо SUN FM Ukraine" отримав назву "SUN FM Плюс". Тепер він транслює лише українську популярну музику. За словами Івана Шкуренка, це не комерційний проєкт, а "професійно втілюване хобі", тому впливу на прибутки переходу радіостанції на інформацію українською немає. "Для нас дуже важливо, щоб нас слухали і користувалися нашими сервісами люди з України, бо ми самі тут усі живемо. Не хочеться, щоб наша робота була спрямована на інші аудиторії. Ми зараз маємо п'ять каналів із різними напрямками. Найбільш популярними були головний і ось цей, закритий. Там не лише російський контент був, але й український, а також російськомовний від українських музикантів. А тепер - тільки українські треки від українських виконавців. Розраховуємо, що реакція аудиторії буде позитивною і, скоріше за все, виникне сплеск, а цей канал стане популярнішим, ніж навіть головний", - зазначив Шкуренко. Надалі в планах радіостанції - розробка додатків для всіх платформ, щоб користуватися ними не лише за допомогою браузера. Нагадаємо, у перші ж дні після початку повномасштабної воєнної агресії Росії проти України всі канали радіостанції SUN FM почали транслювати інформаційний марафон "Єдині новини". Було цілком припинено трансляцію розважального та музичного контенту на всіх каналах SUN FM. Згодом щогодини відбувалась ретрансляція 15-хвилинних випусків головних новин "Єдиного телемарафону #UАразом", поступово поверталось музичне наповнення каналів. Пізніше ретрансляцію марафону було припинено, створено окрему сторінку на сайті для перегляду "Єдиних новин", а всі канали почали поступово відновлювати свою звичайну роботу з відповідним музичним контентом, проте досі без розважальних рубрик і програм, повернення яких планується після перемоги України у війні (Джерело: Портал "Детектор Медіа").
 • 4.08.2022 Шеф-редакторка "Вільного радіо" Анна Сердюк розповіла, що російські окупанти цілеспрямовано знищили офіс радіо у Бахмуті. Шеф-редакторка поділилася деталями в етері телеканалу "Еспресо". "Обстріл росіян був настільки прицільний, що від офісу лишилися просто друзки. У сепаратистських каналах ми знаходили повідомлення, де вони писали, куди поцілили. Там був конкретний перелік: радіо, кафе, СТО й пошта. У результаті знищено наш офіс, а решта цілей пошкоджена менше", - зазначила Сердюк. Шеф-редакторка додала, що на щастя обійшлося без жертв. "Наш офіс знищено, але це не означає, що ми припинили мовлення. Ми мовимо в іншому місці, а в офісі у Бахмуті ми працювали до евакуації наших журналістів. Останні кілька місяців там нікого не було, тож ніхто й не постраждав", - зауважила Анна Сердюк (Джерело: Сайт телеканалу Еспресо).
 • 4.08.2022 24 лютого 2022 року, через повномасштабне військове вторгнення Росії в Україну, було остаточно припинено трансляцію каналу "Южное радио Україна", на якому грали переважно російськомовні треки. Окрім нового закону щодо заборони російської музики в Україні, причиною такого рішення, в першу чергу, стала безкомпромісна позиція керівництва і команди проекту до російської мови в цілому. "Зараз, після всього, навряд чи ми зможемо у чомусь переконати тих людей, які й досі продовжують слухати російську музику. Адже тут йдеться і про російськомовні треки українських виконавців також. Проте, хочеться окремо звернути увагу саме на позицію команди радіостанції: ми не маємо на меті обмежити когось від російськомовного контенту, нам просто огидно мати з цим справу і займатись цим далі", - зазначив творець проекту Іван Шкуренко. Під брендовою назвою "Южное радио" радіостанція почала своє існування у 2010 році. Ще з 2014 року, з початком вторгнення рф на територію України, команда замислилася над зміною концепції проекту в цілому, адже хотілось, щоб кожен слухач розумів, що він увімкнув саме українську радіостанцію. Так з'явилась нова, більш довга назва - "Южное радио - SunFM Ukraine", а також новий слоган: "Радіо з українським паспортом". У 2021 році проект зазнав ребрендингу і радіостанція почала мовлення українською мовою. Назва проекту змінилась з "Южное радио - SunFM Ukraine" на "Радіо SUN FM Ukraine", а "Южное радио Україна" стало окремим каналом. Також тоді відбувся реліз україномовної версії сайту, оновлено логотип та розроблено нове звукове україномовне оформлення. До 1 серпня 2022 року на каналі "Южное радио Україна" відбувалась цілодобова ретрансляція ефіру головного каналу SUN FM. Сьогодні керівництво проекту Радіо SUN FM Ukraine офіційно оголошує про закриття і повне переформатування каналу "Южное радио Україна". З 26 липня 2022 року, замість "Южного радио", на світ з'явився новий канал проекту "Радіо SUN FM Ukraine", який отримав назву "Плюс" з патріотичним лого. Канал "SUN FM Плюс" мовить виключно наймоднішу і популярну українську музику. В ефірі тільки безумовні хіти і кращі новинки від талановитих молодих українських виконавців. Нагадаємо, у перші ж дні після початку повномасштабної війни Росії проти України всі канали радіостанції SUN FM почали мовити інформаційний марафон "Єдині новини". Було повністю припинено трансляцію розважального та музичного контенту на всіх каналах SUN FM. Згодом щогодини відбувалась ретрансляція 15-хвилинних випусків головних новин "Єдиного телемарафону Uaразом", поступово поверталось музичне наповнення каналів. Пізніше ретрансляцію марафону було припинено, створено окрему сторінку на сайті для перегляду "Єдиних новин", а всі канали почали поступово відновлювати свою звичайну роботу з відповідним музичним контентом, проте досі без розважальних рубрик і програм, повернення яких планується після перемоги України у цій жахливій війні (Джерело: Портал "Детектор медіа").
 • 4.08.2022 Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення відмовила у продовженні ліцензії радіостанції NRJ (юридична особа - ТОВ "Телерадіокомпанія "Радіо 50"). Таке рішення регулятор прийняв на своєму засіданні 4 серпня. У її структурі власності радіостанції є компанія, зареєстрована в офшорній зоні. Згідно реєстру, це "Рейнбоуфілд ЛТД", зареєстрована на Кіпрі. Компанія володіє 1% радіостанції. "Українське законодавство забороняє таким компаніям засновувати і брати участь у телерадіоорганізаціях. Недотримання цих вимог є підставою для відмови у продовженні ліцензії на мовлення", - повідомила Нацрада. Радіостанція виходить на частоті 101.1 МГц у Харкові. Нагадаємо, решта 99% радіостанції належить ТОВ "Радіогрупа". NRJ входило до UMH (Джерело: Портал "Детектор Медіа").
 • 4.08.2022 Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення звернеться з позовом до суду про анулювання ліцензії телекомпанії ТОВ "ТРК Срібна хвиля". Таке рішення 4 серпня на своєму засіданні прийняв регулятор. Нацрада відмовила компанії у переоформленні ліцензії на мовлення, оскільки компанія запізно подала відповідну заяву. Заявка прострочена на 182 дні. Через це регулятор прийняв рішення звернутись до суду про анулювання ліцензії. Компанія змінювала власників упродовж року тричі. Нагадаємо, у листопаді 2021 року колишній генеральний продюсер каналу "112 Україна", співвласник Першого незалежного, голова молодіжної організації "Опозиційної платформи - За життя" Артем Марчевський став співвласником ТОВ "Радіокомпанія "Срібна хвиля"", яка належала бізнесмену Андрію Карпію. Двома іншими власниками компанії стали юрист Олександр Барановський та підприємець Владислав Серебряков. У кожного з нових власників по 33,33%, у Серебрякова - 33,34%. ТОВ "Радіокомпанія "Срібна хвиля"" до 15 листопада 2021 року належала ТОВ "Українська радіогрупа", кінцевим бенефіціарним власником якої був Андрій Карпій (Джерело: Портал "Детектор Медіа").
 • 4.08.2022 Радіостанція Українське радіо розпочала мовлення в місті Жовті Води Кам'янського району Дніпропетровської області. Трансляції здійснюються на частоті 88.9 МГц, яку АТ НСТУ отримало на конкурсі в листопаді минулого року (Джерело: Портал "Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні").
 • 4.08.2022 4 серпня на засіданні Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення розглянула результати перевірки телеканалу "КРТ", питання продовження ліцензій кількох мовників, дозволила Кам'янець-Подільській телерадіокомпанії перейти з аналогу на цифру, продовжила дозвіл на тимчасове мовлення ТОВ "ТРК "Вільне радіо" і ухвалила ще низку рішень щодо ліцензіатів. Про найголовніші з них далі. Національна рада внесла зміни до Переліків програм універсальної програмної послуги для населених пунктів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької областей. ТОВ "ТРК "Вільне радіо" (позивні "Вільне радіо"), м. Київ, продовжено дозвіл на тимчасове мовлення у Донецькій області до 19 серпня 2023 року. Через відмову ТОВ "Телестудія "Астра-ТБ" (супутниковий телеканал "КРТ"),м. Київ, у проведенні перевірки його діяльності Національна рада звернеться до суду про анулювання його ліцензії. Таке рішення регулятор ухвалив відповідно до пункту г) частини п'ятої статті 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення". Перевірка мала відбутися в січні цього року. Вона стосувалася трансляції в ефірі телеканалу пісні у виконанні Льва Лещенка, якого внесено до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, а також недотримання мовником Правил ведення мовлення на теле - і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті. Також із позовом до суду про анулювання ліцензії на мовлення Національна рада звернеться і щодо телерадіокомпанії "Срібна хвиля" (ефірне радіомовлення, позивні "Стильне радіо Перець FM"), м. Київ. Їй було відмовлено у переоформленні ліцензії на мовлення, оскільки компанія запізно подала відповідну заяву. Упродовж 2021 року тричі відбулася зміна власників ліцензіата, однак він звернувся до регулятора із простроченням у 182 робочі дні. Закон "Про телебачення і радіомовлення" зобов'язує подавати до регулятора необхідну заяву і документи упродовж 30 робочих днів. Таким чином, Національна рада застосувала норму пункту "б" частини п'ятої статті 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо звернення до суду про анулювання ліцензії мовника. Національна рада відмовила продовжити ліцензію радіостанції "NRJ" - ТОВ "Телерадіокомпанія "Радіо 50", - що виходить на частоті 101,1 МГц у м. Харкові. У її структурі власності є компанія, зареєстрована в офшорній зоні. Українське законодавство забороняє таким компаніям засновувати і брати участь у телерадіоорганізаціях. Недотримання цих вимог є підставою для відмови у продовженні ліцензії на мовлення. ПАТ "Кам'янець-Подільська телерадіокомпанія", м. Кам'янець-Подільський Хмельницької обл., перейшла від аналогового до цифрового мовлення. Компанія переоформила свою ліцензію і далі виходитиме в ефір на 47 ТВК у відрізках часу 4 години на добу. На 10 років продовжено ліцензії на кабельне мовлення двом компаніям - ТОВ ТРК "Академ TV", м. Суми (логотип "Atv") і ТОВ "Телерадіокомпанія "Круг", смт Овідіополь Одеської області. Три провайдери програмної послуги вирішили анулювати свої ліцензії. Вони звернулися до Національної ради з відповідними клопотаннями. Це - ПП "Гарант Плюс", смт Королево Закарпатської обл. - у зв'язку з нерентабельністю діяльності; ТОВ "ТРК "Розділ.Інфо", м. Новий Розділ Львівської обл. - у зв'язку з припиненням діяльності і ТОВ "Інтерком", м. Вільногірськ Дніпропетровської обл. - 3 ліцензії за власним бажанням. Також регулятор на прохання телерадіокомпаній переоформив їхні ліцензії. Докладнішу інформацію щодо рішень Національна рада надаватиме на запит (Джерело: Сайт Нацради).
 • 4.08.2022 Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензії радіостанцій групи "Тавр медіа" - "ХІТ FM" та "Релакс". Таке рішення регулятор прийняв 4 серпня. Ліцензії переоформлені через зміни у складі власників та пов'язаних осіб. З переліку бенефіціарів вийшов Сергій Кузін, який мав 19% у ТОВ "Мюзікрадіо" ("Радіо Релакс") та 18% у ТОВ "ТРК Медіа маркет" ("ХІТ FM"). Його частка у власності надійшла до Миколи Баграєва. Власниками "ХІТ FM" залишились Микола Баграєв (68%), Ігор Чернишов (24%), Максим Павленко (2%) та Олег Невельчук (6%). А власниками "Радіо Релакс" зараз є Микола Баграєв (19%), Руслан Баграєв через ТОВ "Юкрейн медіахолдинг" (50%), Ігор Чернишов (24%), Максим Павленко (5%), Олег Невельчук (2%). Інтернет-видання "Детектор медіа" звернулося до "Тавр медіа" з проханням прокоментувати зміни у власності. Нагадаємо, наприкінці 2021 року Нацрада переоформила 13 ліцензій радіостанцій медіагрупи "Тавр медіа" ("Русское радио Україна", "ХІТ FM", KISS FM та "Релакс") через зміни у складі власності (Джерело: Портал "Детектор Медіа").
 • 4.08.2022 Столична радіостанція "Radio JAZZ" поки мовитиме лише в онлайн. Про це йдеться на її сторінці у соцмережі Facebook: "Ми щоденно працюємо задля відновлення ефірного мовлення після кібер-атаки. Скоро маємо повернутися на всі FM-частоти, а поки слухайте ефір Radio Jazz та наші онлайн-радіостанції на сайті www.radiojazz.ua та у мобільному додатку RadioPlayer. Дякуємо за вашу увагу й сотні повідомлень щодня" (Джерело: Сторінка "Radio JAZZ" у соцмережі Facebook).
 • 4.08.2022 Президент "Радіо Вільна Європа" / "Радіо Свобод"а (RFE/RL) Джеймі Флай підтримав журналістку "Крим.Реалії" Олену Юрченко, яку окупованому Криму планують заочно судити за статтею про "дискредитацію російської армії". "Ми підтримуємо Олену Юрченко в момент, коли вона стикається з черговою спробою Кремля змусити замовкнути і залякати тих, хто каже правду владі. Ці безглузді звинувачення не завадять таким журналістам, як Олена, розповідати про жахіття, яке [президент РФ Володимир] Путін розгорнув проти народу України", - йдеться в його зверненні. Напередодні стало відомо, підконтрольний Росії Керченський міський суд розглядатиме адміністративну справу щодо журналістки за статтею "публічна дискредитація дій військ РФ". "Це, м'яко кажучи, абсолютна маячня. Я пишу свої тексти, опираючись виключно на факти та керуюся в роботі журналістськими стандартами. Дії російської армії дискредитує сама російська армія. Росія вторглася в Україну у 2014 році та веде захватницьку війну, знищує мирні міста, вбиває українців, погрожує світові голодом. Я не визнаю легітимності "суду", який працює в окупованому українському Криму. Це фейкова справа, яка не має нічого спільного з реальністю. Росія може намагатися судити за правду, але це не допоможе їй приховати військові злочини в Україні", - відреагувала на це Олена Юрченко (Джерело: Портал "Детектор медіа").
 • 4.08.2022 Радіо BBC вперше з 1990-х років втратило перевагу за часом прослуховування перед комерційними станціями. Про це пише The Guardian. Як зазначає видання, на радіостанції BBC - від Radio 1 до 6 Music і Asian Network - припадає 48,1% від майже 1 мільярда годин радіо, прослуханих аудиторією Великої Британії за три місяці до 26 червня. Останній раз комерційна радіоіндустрія випереджала BBC за часткою годин прослуховування у 1999 році, згідно з даними організації з вимірювання радіоіндустрії Rajar. Втрату переваги пов'язують із тим, що багаті конкуренти BBC інвестували значні кошти в маркетинг та запуск нових послуг. Зокрема, сектор комерційного радіо за останні роки активізували Global Radio (Capital, Heart, Classic FM), Bauer (Jazz FM, Magic, Kiss і Absolute) і News UK (Virgin Radio, TalkRadio та TimesRadio). За тижневим охопленням - кількістю слухачів - сектор комерційного радіо обійшов BBC ще в останньому кварталі 2015 року. Останні дані показують, що в середньому 32,9 мільйона слухачів налаштовуються на радіо BBC щотижня, тоді як 36,2 мільйона слухають комерційні станції (Джерело: Портал "Детектор медіа").
 • 3.08.2022 "Яблучко" вкрали, з "Плаття твоє із ситцю" зробили сигарети з ментолом, а українську оперету "Весілля в Малинівці" присвоїли російському композитору. Слухайте щобудня проєкт Лесі Горошко-Погорецької "Вкрадені українські пісні" о 14:30 на хвилях львівської мережевої станції "Львівська хвиля" (Львів-100.8 МГц, Олевськ-88.9 МГц, Горохів-89.4 МГц, Шацьк-89.6 МГц, Любомль-90.3 МГц, Борислав-91.7 МГц, Сарни-98.1 МГц, Олика-98.8 МГц, Славута-100.0 МГц, Малин-100.9 МГц, Мала Тур'я-101.5 МГц, Любешів-102.6 МГц, Коростів-104.4 МГц, Нововолинськ-105.0 МГц, Городенка-105.3 МГц, Горішня Вигнанка-105.9 МГц, Зарічне-107.1 МГц, Полонне-107.5 МГц, Кам'янець-Подільський-105.7 МГц, а також Інтернет-мовлення та Інтернет-мовлення 64k. AAC+, Інтернет-мовлення 96k., Інтернет-мовлення 128k. та Інтернет-мовлення 320k.). Повертаємо нашу пісенну спадщину разом! Партнер проєкту - Мережа аптек "D.S." (Джерело: Сторінка радіо "Львівська хвиля" у соцмережі Facebook).
 • 3.08.2022 Директорка "Вільного радіо" Анастасія Шибіко, чий офіс у Бахмуті було зруйновано в результаті російського обстрілу вранці 3 серпня, розповіла інтернет-виданню "Детектор медіа" подробиці. Шибіко повідомила, що постраждалих в результаті удару росіян серед працівників "Вільного радіо" немає. "Наші працівники виїхали і з травня там нікого немає. Ми туди приїжджали лише наїздами, на момент обстрілу там нікого не було", - каже вона. За словами Шибіко, зруйноване приміщення не належить редакції, це орендований офіс. "У нас дуже лояльні власники, і ми з березня вже не платили орендної плати, було повне розуміння з власниками. Вони, до речі, 2014 року так само з Донецька виїжджали. Ми тримаємо далі з ними зв'язок, тому що там був не тільки наш офіс, там розташовувалися кілька їхніх бізнесів", - каже Шибіко. Колектив вивіз з офісу практично все, що зміг, на місці залишилися лише побутові речі: обігрівачі, кондиціонери, меблі, шумоізоляційні матеріали для студії, які були закуплені редакцією для ефірів. "Також дрібне обладнання, що його ми не встигли вивезти - але воно не критичне для роботи: це диктофони тощо. За останні місяці ми повністю виключили офіс із робочого циклу, щоб у нас ні мовлення, ні робота сайту від нього не залежали. Цілком перейшли на віддалену роботу. Від офісу нічого не залежить і він критично нам для роботи не був потрібен. Але влучання було якраз у наш офіс, тобто сусідні приміщення пошкоджені, а наше - просто знесло повністю. Жодних боргів у нас немає, ми повністю за все розрахувалися, але виходить, що повертатися нам тепер немає куди. Ми планували повернення, коли це стане можливим. А також коли приїжджали у робочі відрядження в Бахмут, теж використовували офіс. Зараз із цим буде проблема, бо в місті з цим погана ситуація, вона такою була ще до лютого. І ця проблема постане пізніше, коли настане час повертатися і думати, що робити далі", - каже директорка. Шибіко додала, що радіо наразі працює без змін: "Телевежі працюють, мовлення ведеться, сайт доступний. У нас люди розкидані по всій Україні і за кордоном. На роботу ця ситуація не вплинула, але дуже засмутила працівників". Нагадаємо, російська армія прицільним обстрілом зруйнувала офіс "Вільного радіо" у Бахмуті Донецької області. Редакція припускає, що окупанти свідомо цілили по цивільному об'єкту. "Вільне радіо" мовить на частоті 91,5 МГц у місті Бахмут Донецької області, ліцензію на мовлення радіо отримало у грудні 2017 року. Інтерв'ю з директоркою бахмутського "Вільного радіо" Анастасіє Шибіко читайте на порталі "Детектор Медіа" за посиланням. 24 лютого Росія розпочала масштабний наступ проти України, ЗСУ та тероборона відбивають атаки російської армії. Росіяни обстрілюють ракетами та РСЗВ об'єкти цивільної інфраструктури українських міст, вбивають та грабують цивільне населення. Після поразки на півночі України росіяни перекинули свої війська на схід, намагаються захопити всю територію Донецької та Луганської областей, закріпитися в Херсонській та наступати в Миколаївській та Харківській областях (Джерело: Портал "Детектор Медіа").
 • 3.08.2022 Вже скоро! Слухайте в ефірі кременчуцького радіо "Автохвиля" (102.1 МГц та Інтернет-мовлення 128k.) новий радіопроєкт "Я повернусь". Це живі листи-розповіді людей, які переживають непрості часи, сумують один за одним та з нетерпінням чекають миті, коли зустрінуться. Це про щирі почуття, про кохання і любов, які долають будь-які перешкоди та біди, роблять нас сильнішими та надихають на Перемогу. Долучайтесь до проєкту "Я повернусь" і розкажіть СВОЮ історію (Джерело: Група радіостанції "Автохвиля" у соцмережі Facebook).
 • 3.08.2022 Російська армія прицільним обстрілом зруйнувала офіс "Вільного радіо" у Бахмуті Донецької області, редакція припускає, що окупанти свідомо цілили по цивільному об'єкту. "Офісу Вільного радіо в Бахмуті більше немає. Прицільним обстрілом Росія зруйнувала його вщент. Удар був настільки потужний, що в офісі площею близько сотні м2 та приміщеннях поруч більше немає стін. А тонни бетону і цегли розкидало на десятки метрів. До того ж російські війська, ймовірно, свідомо цілили по цивільному об'єкту. Сепаратистські пабліки у Telegram пишуть про те, що в цій будівлі був офіс радіо, кафе, СТО та відділення пошти", - повідомляє "Вільне радіо" у фейсбуці. "Вільне радіо" мовить на частоті 91.5 МГц у місті Бахмут Донецької області, ліцензію на мовлення радіо отримало у грудні 2017 року. Його засновник - волонтер Ілля Лисенко. Інтерв'ю з директоркою бахмутського "Вільного радіо" Анастасіє Шибіко читайте на порталі "Детектор Медіа" за посиланням. 24 лютого Росія розпочала масштабний наступ проти України, ЗСУ та тероборона відбивають атаки російської армії. Росіяни обстрілють ракетами та РСЗВ об'єкти цивільної інфраструктури українських міст, вбивають та грабують цивільне населення. Після поразки на півночі України росіяни перекинули свої війська на схід, намагаються захопити всю територію Донецької та Луганської областей, закріпитися в Херсонській та наступати в Миколаївській та Харківській областях (Джерело: Портал "Детектор Медіа").
 • 2.08.2022 В місті Умань Черкаської області відновлено мовлення столичної мережевої радіостанції "Стильне радіо Перець FM" (105.7 МГц) (Джерело: Форум порталу "Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні").
 • 2.08.2022 Вигравайте в ефірі стрийської радіостанції "Радіо Стрий FM - радіо Твого міста" (101.0 МГц, а також Інтернет-мовлення 64k., Інтернет-мовлення 96k. Ogg, Інтернет-мовлення 128k. AAC+, Інтернет-мовлення 256k. та Інтернет-мовлення 320k.) ТОРТ! З нагоди відкриття фамільної кондитерської "Степанків"!!!! Слухайте уважно ранкове шоу #КумКумаСтрий на СтрийФМ, чекайте на завдання, яке почуєте о 9:20 та вигравайте торт від кондиторської "Степанків"!!! P.S.Акція триває до 5 серпня включно. До речі, відкриття кондитерської "Степанків" вже цієї суботи, 6 серпня у ТЦ "Керунок Галіція". Вул. Болехівська 53. Кондиторська "Степанків" - смачніше не буває! (Джерело: Сторінка "Радіо Стрий FM - радіо Твого міста" у соцмережі Facebook).
 • 2.08.2022 На Радіо Культура стартував новий проєкт "ППО. Протипанічна оборона". Щобудня о 17:50 в цій новій рубриці ведучий Вадим Карп'як говоритиме з експерткою з протидії дезінформації Оксаною Мороз про те, як працюють інформаційно-психологічні спецоперації росії та що робити, аби не ставати їх співучасниками чи жертвами. Перший випуск - про те, чому потужною зброєю у цій інформаційній війні стали астрологи й екстрасенси, - вже доступний за посиланням. "За час війни нам доводиться опановувати багато нових несподіваних знань. Ми вже навчилися відрізняти Джавеліни від Гаймарсів. Тепер пора вивчати, що таке ІПСО. Зараз через кожного з нас проходить такий потік інформації, що часто дуже складно відрізнити новину від маніпулятивно вкинутої інформації, яка покликана нас розсердити, розчарувати, зневірити або збити з пантелику. Тому ми й розпочинаємо нашу "Протипанічну оборону". Разом з Оксаною Мороз випуск за випуском будемо розбиратися, які методи інформаційного впливу намагаються до нас застосовувати, щоб надурити чи викликати паніку. І, звісно ж, будемо вчитися їм протистояти", - розповідає ведучий проєкту Вадим Карп'як. У програмі розкажуть, зокрема, про російські інформаційні атаки 1930-х і часів Другої світової, а також про те, як рф адаптує методички КДБ до сучасних реалій інформаційної війни. Поговорять про анатомію маніпуляцій: хто і як запускає інформаційні віруси та за якими принципами обираються "найболючіші" теми. А також детально розглянуть основні соціальні мережі та месенджери як головні інструменти поширення дезінформації за часів війни. "Аудиторія Радіо Культура дуже цікавиться не лише сучасним порядком денним, а й історією. Саме тому наша нова рубрика пропонує новий погляд на тему дезінформації. В кожному випуску будемо говорити не про одноденні російські фейки, а про історичні тенденції та закономірності. Думаю, дуже цікавим буде такий погляд на російські інформаційні атаки крізь "історичні окуляри". Зрештою, виявилося, що методички КДБ можна адаптувати навіть під формати сучасних соцмереж", - розповідає виконавча продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська. У кожному випуску детально препаруватимуть й аналізуватимуть найцікавіші приклади ІПСО (інформаційно-психологічних операцій), аби ми краще зрозуміли, як працюють інформаційно-психологічні атаки та що робити, аби не грати на стороні ворога. "Російській пропаганді зараз нелегко з українцями. У біолабораторії та розіп'ятих хлопчиків ми не віримо, рускій мір ненавидимо, об'єдналися та працюємо задля перемоги. Тому росія вимушена діяти прихованими інструментами - тими, які важко розпізнати й зрозуміти. До цього додається велика емоційна втома та високий рівень стресу, в якому ми всі живемо. Це суттєво зменшує ефективність раціональних пояснень інструментів ворога на інформаційному фронті. А от аналогії та паралелі працюють набагато краще. Тим більше, що російська пропаганда копіює методички КДБ. Тому ми в програмі багато говоримо про важливі сучасні виклики, але через призму історичних кейсів. Щоб показати паралелі, ідентичність інструментів і наслідки неправильних дій", - розповідає Оксана Мороз. Проєкт виходить щобудня о 17:50. Відразу після виходу в ефір усі програми будуть доступні за посиланням на сайті Радіо Культура, а трохи згодом - в архіві мобільного застосунку suspilne.radio та на всіх подкаст-платформах Суспільного. Радіо Культура - головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. На час воєнного стану мовить по буднях з 16:00 до 19:00. В ефірі можна почути програми про актуальні культурні події України й світу, історичні рубрики та найкращі зразки класичної музики, улюблені літературні передачі - радіодетективи, радіодраму тощо. В інший час Радіо Культура мовить синхронно з Українським Радіо, транслюючи цілодобовий марафон, в якому надає слухачам і слухачкам оперативну та перевірену інформацію. Слухайте Радіо Культура на хвилях у FM-діапазоні, а також в мобільному застосунку suspilne.radio в Google Play та App Store, і на сайті suspilne.radio (Джерело: Сайт АТ НСТУ).
 • 1.08.2022 2 серпня о 13:00 в інформаційному агентстві "Укрінформ" відбудеться брифінг щодо оновленої редакції законопроєкту про медіа. Як Україна виконуватиме вимоги Європейського Союзу щодо кандидатства в медіасфері, які зміни містить нова редакція законопроєкту, запропонована на розгляд народних депутатів, що чекає на медіагалузь, яким буде нове регулювання - розкажуть голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк, віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, голова Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв. Дата і час проведення брифінгу: 2 серпня, 13:00. Адреса проведення заходів: вул. Богдана Хмельницького, 8/16, м. Київ, Укрінформ (Джерело: Сайт Нацради).
 • 1.08.2022 Щовечора о 19:00 на хвилях столичної мережевої станції "Радіо РОКС - Україна" (Київ-103.6 МГц, Суми-89.1 МГц, Первомайськ-91.3 МГц, Кременчук-92.3 МГц, Ніжин-96.2 МГц, Житомир-100.7 МГц, Полтава-107.8 МГц, Львів-89.1 МГц, Харків-89.3 МГц, Охтирка-100.2 МГц, Хмельницький-107.1 МГц, Одеса-90.2 МГц, Дніпро-90.5 МГц, Вінниця-101.4 МГц, Черкаси-102.4 МГц, Запоріжжя-100.8 МГц, Кропивницький-101.9 МГц, Тернопіль-103.5 МГц, Чернігів-107.7 МГц, Краматорськ-101.7 МГц, а також - Інтернет-мовлення 64k. AAC+, Інтернет-мовлення 128k., Інтернет-мовлення 128k. та Інтернет-мовлення 320k.) - найкрутіші виступи всіх часів, концерти кумирів, які увійшли в історію. Слухайте живий рок. Робіть свій внесок у перемогу. Все буде Україна! 01.08 - U2, концерт у Пасадені, 2009 рік. 02.08 - Motörhead, концерт у Мюнхені, 2015 рік. 03.08 - Metallica, концерт у San Francisco, 2018 рік. 04.08 - Helloween виступ у Мадриді, 2017 рік. 05.08 - Def Leppard, концерт у Денвері, 1988 рік. 06.08 - Electric Light Orchestra, концерт у Лос-Анджелесі, 2001 рік. 07.08 - Seether виступ у Філадельфії, 2006 рік (Джерело: Сторінка "Радіо РОКС - Україна" у соцмережі Facebook).
 • 1.08.2022 Життя без алергії! Щодня слухайте радіостанції POWER FM, Радіо Шансон, NRJ Україна, Авторадіо Україна, Радіо Українських Доріг, Стильне радіо "Перець FM", DJFM і дізнавайтеся все про алергію та як з нею боротися. Спонсор програми - Еріус. Більше деталей тут - https://www.aerius.com.ua/bezalerhiyi/ (Джерело: Сторінка "Об'єднаної радіогрупи" у соцмережі Facebook).
 • 1.08.2022 Сьогодні від початку дня у Києві вимкнено передавачі на частотах 95.6 МГц та 106.0 МГц, які належать ТОВ ТРК "Золоті ворота" з позивним "Джем FM" та ТОВ ТРК "Киевские Ведомости" - телерадіоефір" з позивним "Lounge FM" відповідно (обидві радіостанції входять до складу Радіогрупи УМХ). При цьому мовлення радіостанції "Lounge FM" в Інтернеті триває, а за лінками на трансляцію радіо "Джем FM" панує тиша. Варто відзначити, що термін дії ліцензії ТОВ ТРК "Золоті ворота" на частоту 95.6 МГц давно закінчився, в листопаді минулого року на цю частоту було проведено конкурс, за підсумками якого не було визначено переможця. Ліцензія ТОВ ТРК "Киевские Ведомости" - телерадіоефір" лишається чинною - її термін спливає в лютому наступного року (Власна інформація).

ПРИ ЦИТУВАННІ ПОСИЛАННЯ НА ПОРТАЛ "СВІТ РАДІО | PRORADIO.ORG.UA" Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ!

     Вас цікавить можливість внесення інформації до цього розділу або загалом співробітництво з порталом? Немає проблем! Довідки за телефоном - (050)-768-77-24. Більш докладна інформація - в розділі "Контакти".

  • Радіоанонс

  • Новини липня 2022

  • Обговорити на форумі

  • Решта новин

  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:"Радіо Шансон"

Радіо "Станція 103.2FM"

Радіо "Західний полюс" 104.3FM

Радіо СіД FM

"УХ Радіо - Українське Інтернет Радіо 101FM"

Радіо "Вежа"

Радіо "Львівська хвиля"

Радіо "Незалежність"

Хвиля української музики "Молоде радіо"

CAMPUS RADIO

Radio VTSU - Самое кульное радио

"RMX - Power Hit Radio"

"Radio Plus"

"Є Радіо"

"Radio Enter"

MyRadio.com.ua - включи свою музыку

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank searchengine optimization
Rambler's Top100

© Борис Скуратівський, 1999-2022